ТЕНДЕНЦІЇ | Digital Transformation 27 листопада 2020 р.

Глобальні прогнози в області цифрової трансформації на 2021 рік і далі

Дослідницька компанія IDC представила нове дослідження ринку цифрової трансформації (DX). Згідно зі звітом «IDC FutureScape: Worldwide Digital Transformation 2021 Predictions», незважаючи на глобальну пандемію, прямі інвестиції в цифрову трансформацію як і раніше будуть рости із середньорічним темпом зростання (CAGR) 15,5% у період з 2020 по 2023 рік і, як очікується, наблизяться до 6,8 трлн доларів, оскільки компанії будуть використовувати існуючі стратегії та інвестиції, перетворюючись у масштабні цифрові підприємства майбутнього.

Глобальні прогнози в області цифрової трансформації на 2021 рік і далі

Аналітики IDC Боб Паркер (Bob Parker) і Шон Фіцджеральд (Shawn Fitzgerald) поділилися ключовими прогнозами, які вплинуть на ІТ-директорів та ІТ-фахівців у контексті цифрової трансформації протягом наступних 1-5 років, і дали свої рекомендації з управління наслідками цих прогнозів у пріоритетах інвестицій в ІТ і стратегіях впровадження.

Отже, глобальні прогнози IDC в області цифрової трансформації включають наступні пункти.

Прогноз 1: Прискорені інвестиції в DX створюють економічну гравітацію. Економіка продовжує слідувати курсом цифрової трансформації, і до 2022 року 65% глобального ВВП буде привнесено цифровими перетвореннями, які забезпечать понад 6,8 трлн дол. прямих інвестицій у DX у період з 2020 по 2023 рік.

Прогноз 2: Зрілість організаційних структур і планів розвитку цифрових підприємств. До 2023 року 75% організацій матимуть всеосяжні плани здійснення цифрової трансформації проти 27% сьогодні, що призведе до реальних перетворень всіх сфер бізнесу і життя суспільства.

Прогноз 3: Зрілість цифрових систем управленія. До 2023 року 60% керівників компаній списку Global 2000 перенесуть приціл управління з процесів на результати, сформувавши більш гнучкі, інноваційні та емпатичні операційні моделі.

Прогноз 4: Зростання використання цифрових платформ і розширених екосистем. До 2025 року через нестабільність глобальних умов 75% керівників бізнесу будуть використовувати цифрові платформи і можливості екосистем, щоб адаптувати свої ланцюги створення вартості до нових ринків, галузей і екосистем.

Прогноз 5: Пріоритет цифрового підходу. Принцип «digital first» починає переважати у всіх сферах діяльності, і в 2021 році 60% організацій вкладуть значні кошти у формування цифрового досвіду своїх співробітників, трансформуючи відносини між роботодавцями і персоналом.

Прогноз 6: Переосмислення бізнес-моделей. До 2021 року принаймні 30% організацій прискорять інновації, спрямовані на переосмислення операційних і бізнес-моделей, скорочуючи терміни реалізації програм трансформації для забезпечення успіху в майбутньому.

Прогноз 7: Сталий розвиток і DX. До 2022 року більшість компаній отримають більше реальної віддачі, поєднуючи цифрову трансформацію зі стратегією сталого розвитку. Таким чином проекти, що керуються цифровою технологією та забезпечують стійкий розвиток, стануть стандартом де-факто.

Прогноз 8: Цифрова корпоративна культура. Аби успішно працювати в економіці з домінуванням цифрових технологій, у 2025 році 50% організацій сформують корпоративну культуру, оптимізовану для цифрової трансформації — клієнтоорієнтовану і керовану потоком даних.

Прогноз 9: Прискорення цифрового досвіду. До 2022 року 70% всіх організацій прискорять застосування цифрових технологій, трансформуючи існуючі бізнес-процеси, щоб підвищити взаємодію з клієнтами, продуктивність співробітників і стійкість бізнесу.

Прогноз 10: Платформи бізнес-інновацій. До 2023 року 60% компаній зі списку G2000 створять власну платформу трансформації бізнесу для підтримки інновацій та зростання в умовах «нової нормальності».

«Організації, в основі яких лежать нові цифрові бізнес-моделі і які успішно здійснюють свої загальнокорпоративні стратегії за допомогою цифрових платформ, матимуть хороші можливості для подальшого успіху в економіці цифрових платформ. Наші прогнози цифрової трансформації на 2021 рік демонструють помітні можливості виділитися на ринку завдяки стратегічним ініціативам у цій області», — прокоментував результати звіту Шон Фіцджеральд (Shawn Fitzgerald), директор із досліджень в IDC.

Ілюстрація: Simply Communicate



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Зроби це зараз. 21 чудовий спосiб зробити бiльше за менший часЗроби це зараз. 21 чудовий спосiб зробити бiльше за менший час
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомствНіколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та життіТехнологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)