ТЕНДЕНЦІЇ | Функції управління 19 лютого 2010 р.

CLO, CFO та CEO

Джек Філліпс (Jack. J. Phillips), керівник ROI Institute, автор 15-ти книжок по темі методології ROI, розповідає про те, як функції CLO, CFO та CEO дедалі більше зміцнюють свій взаємозв'язок.

Джек Філліпс (Jack. J. Phillips)
Джек Філліпс
(Jack. J. Phillips)
Три наведені вище акроніми тісно пов'язані між собою, хоча й не ідентичні: CLO — Chief Learning Officer (директор з навчання), CFO — Chief Financial Officer (фінансовий директор), CEO — Chief Executive Officer (генеральний директор).

Взяти хоча б CFO — з усіх точок зору фінансовий директор стає інтегральною частиною людського аспекту організації. Опитування, проведене серед CFO, показало 10 основних проблем, яким переймаються ці люди. Як не дивно, 5 із 10-ти проблем пов'язані з питаннями, якими зазвичай займається відділ управління людськими ресурсами. А це, в свою чергу, робить очевидним той факт, що функція управління людським капіталом стає занадто важливою, щоб залишати її виключно в руках відділу HR.

Журнал The Economist назвав 2009-ий роком CFO, назвавши цю посаду найбільш важливою для управління у період рецесії. Інше дослідження показало, що значна кількість (більше, ніж раніше) HR-директорів сьогодні звітують не перед генеральними, а перед фінансовими директорами. А оскільки багато функцій на зразок навчання та розвитку досі звітують саме перед директором із персоналу, то виходить, що CFO мають вплив і на цю сферу діяльності компанії.

Що стосується генеральних директорів, то за даними дослідження ROI Institute вони починають переосмислювати цінність інвестицій у навчання та способи його оцінки. 96% респондентів відзначили, що хочуть, щоб оцінка відображала більший зв'язок між навчанням та результативністю бізнесу. Наразі ж лише 8% відділів навчання та розвитку пропонують подібні дані.

Не дивно, що 18% керівників наголошують, що вони здійснюють інвестиції в навчання та розвиток залежно від того, наскільки ефективною зможе бути віддача від цих інвестицій.

Тож стає очевидним, що функції CLO, CFO та CEO дедалі більше зміцнюють свій взаємозв'язок. Для директора з навчання це зазвичай означає, що він повинен довести ефективність свого відділу спочатку перед фінансовим, а потім і генеральним директором.

За матеріалами "CLO, CFO and CEO", Chief Learning Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 жовтня 2018
Київ
KMBS IDEA DAYS: Нескінченні співбесіди чи бренд роботодавця?
25-26 жовтня 2018
Київ
Оцінка персоналу від А до Я
26 жовтня 2018
Київ
Ощадливе виробництво

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Власть. Почему у одних она есть, а у других нетВласть. Почему у одних она есть, а у других нет
Создайте личный бренд. Как находить возможности, развиваться и выделятьсяСоздайте личный бренд. Как находить возможности, развиваться и выделяться
Один плюс один равно триОдин плюс один равно три
Мастерство общения. Как найти общий язык с кем угодноМастерство общения. Как найти общий язык с кем угодно
Правила самоорганизацииПравила самоорганизации


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)