Розробка стратегії і плана розвитку бізнесу


ТЕНДЕНЦІЇ | Функції управління 19 лютого 2010 р.

CLO, CFO та CEO

Джек Філліпс (Jack. J. Phillips), керівник ROI Institute, автор 15-ти книжок по темі методології ROI, розповідає про те, як функції CLO, CFO та CEO дедалі більше зміцнюють свій взаємозв'язок.

Джек Філліпс (Jack. J. Phillips)
Джек Філліпс
(Jack. J. Phillips)
Три наведені вище акроніми тісно пов'язані між собою, хоча й не ідентичні: CLO — Chief Learning Officer (директор з навчання), CFO — Chief Financial Officer (фінансовий директор), CEO — Chief Executive Officer (генеральний директор).

Взяти хоча б CFO — з усіх точок зору фінансовий директор стає інтегральною частиною людського аспекту організації. Опитування, проведене серед CFO, показало 10 основних проблем, яким переймаються ці люди. Як не дивно, 5 із 10-ти проблем пов'язані з питаннями, якими зазвичай займається відділ управління людськими ресурсами. А це, в свою чергу, робить очевидним той факт, що функція управління людським капіталом стає занадто важливою, щоб залишати її виключно в руках відділу HR.

Журнал The Economist назвав 2009-ий роком CFO, назвавши цю посаду найбільш важливою для управління у період рецесії. Інше дослідження показало, що значна кількість (більше, ніж раніше) HR-директорів сьогодні звітують не перед генеральними, а перед фінансовими директорами. А оскільки багато функцій на зразок навчання та розвитку досі звітують саме перед директором із персоналу, то виходить, що CFO мають вплив і на цю сферу діяльності компанії.

Що стосується генеральних директорів, то за даними дослідження ROI Institute вони починають переосмислювати цінність інвестицій у навчання та способи його оцінки. 96% респондентів відзначили, що хочуть, щоб оцінка відображала більший зв'язок між навчанням та результативністю бізнесу. Наразі ж лише 8% відділів навчання та розвитку пропонують подібні дані.

Не дивно, що 18% керівників наголошують, що вони здійснюють інвестиції в навчання та розвиток залежно від того, наскільки ефективною зможе бути віддача від цих інвестицій.

Тож стає очевидним, що функції CLO, CFO та CEO дедалі більше зміцнюють свій взаємозв'язок. Для директора з навчання це зазвичай означає, що він повинен довести ефективність свого відділу спочатку перед фінансовим, а потім і генеральним директором.

За матеріалами "CLO, CFO and CEO", Chief Learning Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
1 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Управлінське спілкування: як стати «фігурою впливу» для своїх підлеглих (Ірина Головньова)
5-6 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Асистент керівника: мотивація, організація роботи, ефективна комунікація (Наталія Дегтярьова)
7 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Все, що необхідно знати власникам малого бізнесу про фінанси, бюджети і мотивацію (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Разговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своегоРазговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своего
Эмоциональный интеллект 2.0Эмоциональный интеллект 2.0
Секреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как ЛинкольнСекреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как Линкольн
Мастерство общения. Как найти общий язык с кем угодноМастерство общения. Как найти общий язык с кем угодно
Доведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектовДоведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектов


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)