ТЕНДЕНЦІЇ | Функції управління 19 лютого 2010 р.

CLO, CFO та CEO

Джек Філліпс (Jack. J. Phillips), керівник ROI Institute, автор 15-ти книжок по темі методології ROI, розповідає про те, як функції CLO, CFO та CEO дедалі більше зміцнюють свій взаємозв'язок.

Джек Філліпс (Jack. J. Phillips)
Джек Філліпс
(Jack. J. Phillips)
Три наведені вище акроніми тісно пов'язані між собою, хоча й не ідентичні: CLO — Chief Learning Officer (директор з навчання), CFO — Chief Financial Officer (фінансовий директор), CEO — Chief Executive Officer (генеральний директор).

Взяти хоча б CFO — з усіх точок зору фінансовий директор стає інтегральною частиною людського аспекту організації. Опитування, проведене серед CFO, показало 10 основних проблем, яким переймаються ці люди. Як не дивно, 5 із 10-ти проблем пов'язані з питаннями, якими зазвичай займається відділ управління людськими ресурсами. А це, в свою чергу, робить очевидним той факт, що функція управління людським капіталом стає занадто важливою, щоб залишати її виключно в руках відділу HR.

Журнал The Economist назвав 2009-ий роком CFO, назвавши цю посаду найбільш важливою для управління у період рецесії. Інше дослідження показало, що значна кількість (більше, ніж раніше) HR-директорів сьогодні звітують не перед генеральними, а перед фінансовими директорами. А оскільки багато функцій на зразок навчання та розвитку досі звітують саме перед директором із персоналу, то виходить, що CFO мають вплив і на цю сферу діяльності компанії.

Що стосується генеральних директорів, то за даними дослідження ROI Institute вони починають переосмислювати цінність інвестицій у навчання та способи його оцінки. 96% респондентів відзначили, що хочуть, щоб оцінка відображала більший зв'язок між навчанням та результативністю бізнесу. Наразі ж лише 8% відділів навчання та розвитку пропонують подібні дані.

Не дивно, що 18% керівників наголошують, що вони здійснюють інвестиції в навчання та розвиток залежно від того, наскільки ефективною зможе бути віддача від цих інвестицій.

Тож стає очевидним, що функції CLO, CFO та CEO дедалі більше зміцнюють свій взаємозв'язок. Для директора з навчання це зазвичай означає, що він повинен довести ефективність свого відділу спочатку перед фінансовим, а потім і генеральним директором.

За матеріалами "CLO, CFO and CEO", Chief Learning Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
21-22 жовтня 2020
Київ
Майстер переговорів. Вплив і дія в ділових комунікаціях
27 жовтня — 30 листопада 2020
Онлайн-курс
Управлінський облік. Фінанси. Бюджетування
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Великий потенціал. Припиніть гонитву за успіхом і отримайте більше щастя й гараздівВеликий потенціал. Припиніть гонитву за успіхом і отримайте більше щастя й гараздів
50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності
Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритетиКоротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)