ТЕНДЕНЦІЇ | Інновації 17 березня 2010 р.

Розвиток інновацій через диверсифікацію

Культурна диверсифікація володіє гнучкістю та креативністю, яка необхідна для відновлення та переосмислення глобальної економіки у XXI-му столітті.

Інновації ніколи не були простою справою. Але у глобальному світі, який, до того ж, ще не встиг відновитися після економічної кризи — інновації стали ще складнішими. Саме різноманітність точок зору та парадигм стануть основним фактором розвитку інновацій. І якщо організації не дбатимуть про силу диверсифікації — вони ризикуватимуть обмежити свій інноваційний та креативний потенціал і, як наслідок, цілковито втратити конкурентну перевагу.

Із точки зору еволюції лідерства диверсифікація сьогодні визначається не лише расою або статтю. Вона включає в себе весь людський досвід — вік, культуру, освіту, особистість, навички і навіть життєвий досвід. Якщо навчитися ефективно нею керувати — ця культурна різноманітність може стати джерелом гнучкості та креативності, яка необхідна для відновлення після економічної кризи та здатна подолати більшість викликів сьогодення:

  • економічні та соціальні проблеми;
  • основні демографічні зміни;
  • глобалізація;
  • потужна потреба інновацій та відновлення економічного зростання;
  • наростання вимог різноманітності від партнерів, клієнтів, споживачів тощо.

Одне з останніх досліджень "Глобалізація та мінливий світ бізнесу" (Redrawing the map: globalization and the changing world of business), проведене компанією Ernst & Young, вказує на те, що більшості компаній не вистачає різноманітності для того, щоб справлятися з міжкультурними викликами. У той же час вони розуміють важливість кваліфікованого міжнародного персоналу як культурного фактору для ведення глобального бізнесу.

Отримання лідерської позиції у будь-якій країні вимагатиме часу. Але сьогодні стають очевидними чотири обов'язкові умови для успіху:

  1. Кожну проблему потрібно розглядати з максимальної можливої кількості точок зору. Дослідження показують, що різноманіття точок зору здатне призвести до активної і продуктивної суперечки, в якій народжуються нові ідеї.
  2. Приймайте інновації (next big thing), а ще краще — станьте їхнім драйвером. Саме різноманіття є рушієм інновацій, допомагаючи вашому бізнесу генерувати нові продукти та послуги.
  3. Підживлюйте таланти. І пам'ятайте, що таланти можуть проявитися у найнесподіваніших місцях.
  4. Сфокусуйтесь на трансформаційному лідерстві.

Втім, стратегія диверсифікації не повинна впроваджуватися спонтанно. Насамперед лідерам слід культивувати розуміння відмінностей та їхнього впливу на організацію. Це один із найважливіших кроків на шляху до успішної "гри" на глобальній сцені.

За матеріалами "Driving innovation through diversity", Ernst & Young.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 січня 2017
Київ, Український дім
Менеджер і команда. Як створити команду мрії (Максим Батирєв)
24 січня 2017
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
26-27 січня 2017
Київ
Спеціаліст із навчання і розвитку — SpTD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Секреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как ЛинкольнСекреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как Линкольн
Персональный ребрендинг. Как изменить свой имидж, сохранив репутациюПерсональный ребрендинг. Как изменить свой имидж, сохранив репутацию
Один плюс один равно триОдин плюс один равно три
Ваше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциалВаше предназначение. Практическое руководство для тех, кто хочет реализовать свой потенциал
Как писать так, чтобы вам доверялиКак писать так, чтобы вам доверяли

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)