ТЕНДЕНЦІЇ | ІТ-пріоритети 22 червня 2011 р.

CIO обирають хмарні обчислення, BI і мобільність

ІТ-директори називають хмарні обчислення, мобільні рішення й рішення для бізнес-аналізу даних (BI) у якості стратегічних технологій. Про це повідомляється у черговому дослідженні IBM.

IBM: CIO обирають хмарні обчислення, BI і мобільність Компанія IBM опитала більше 3 тис. ІТ-директорів зі всього світу й прийшла до висновку, що 60% організацій готові до впровадження протягом наступних п'яти років рішень на базі технології хмарних обчислень. Це вдвічі більше аналогічних показників 2009-го року.

Оскільки попит на постійно зростаючі обсяги інформації продовжує збільшуватися, компанії шукають шляхи легкого й прямого доступу до даних і додатків. Таку можливість забезпечує технологія хмарних обчислень, причому економічно ефективним і завжди доступним способом, говориться у звіті "The Essential CIO" корпорації.

Результати нинішнього дослідження свідчать про різкий ріст інтересу до хмарних обчислень, особливо в сфері ЗМІ й індустрії розваг (73%), в автомобільній промисловості (70%) і телекомунікаційної галузі (69%).

Що стосується розподілу цього показника по регіонах, то на даний момент 7 з 10-ти ІТ-директорів у США, Японії й Південній Кореї, і 68% респондентів у Китаї визначають "хмарні" ініціативи як першочергове завдання. Це значно вище, ніж у 2009-му році, коли інтерес до хмарних обчислень проявляли лише близько третини опитаних ІТ-директорів у цих країнах.

Дослідження IBM також показало, що 83% опитаних ІТ-директорів розглядають бізнес-аналітику й інші методи аналізу серед головних пріоритетів при пошуку ефективних способів управління зростаючими обсягами даних, які тепер є в їхньому розпорядженні.

Крім того, технології мобільних обчислень і мобільних рішень зараз сприймаються майже трьома чвертями (74%) опитаних ІТ-директорів як перетворюючих факторів, що змінюють правила гри в сферах їхнього бізнесу. За даними дослідження 2009-го року, ІТ-директорів з таким баченням було 68%.

Бізнес-аналіз й інші аналітичні методи викликають найбільший інтерес у хімічній і нафтовій промисловості, у галузі споживчих товарів і сфері охорони здоров'я, де 91%, 89% і 86% опитаних ІТ-директорів відповідно відзначили ці технології як важливу частину своїх перспективних планів.

Мобільним рішенням як пріоритетним напрямкам розвитку віддавали перевагу в туристичній індустрії (91% респондентів), у сфері ЗМІ й індустрії розваг (86%), а також в енергетичній галузі та сфері комунальних послуг (82%).

Управління ризиками назвали найважливішим завданням у фінансовій і банківській галузі, де більше 80% опитаних ІТ-директорів повідомили, що вони приділяють цій проблемі підвищену увагу.

Джанет Хоран (Jeanette Horan), віце-президент і головний директор з інформаційних технологій в IBM, говорить, що оскільки технології стають ключовим засобом досягнення конкурентної переваги й охоплюють всі аспекти діяльності підприємства, "роль ІТ-директора ніколи ще не була настільки значимою, як сьогодні".

ІТ-директор більше не сприймається як "головний ІТ-механік" — сьогодні визнається значимість цієї посади для отримання вигоди від використання технологій й одержання цінної для бізнесу інформації зі складних систем.

Злиденним питанням для ІТ-директорів є зменшення складності — більше 80% респондентів повідомили, що вони планують реалізувати проекти зі спрощення внутрішніх процесів. Скорочення витрат також залишається важливим завданням, оскільки ІТ-директори прагнуть робити більше з меншими витратами, підтримувати творчий підхід і впроваджувати інновації.

За матеріалами TADVISER.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
16-17 серпня 2018
Київ
Оплата за результатом: KPI-мотивація. Від ВИРОБНИЦТВА до РОЗДРОБУ і ДИСТРИБУЦІЇ. Від Директора до лінійного персоналу
22-23 серпня 2018
Київ
Лідерство і управління командою (Вікторія Березіна)
5-6 вересня 2018
Київ
Управлінський облік. Фінанси. Бюджети (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Книга Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилийКнига Ленивого Гуру. Поток. Результаты. Без усилий
Муза не придет. Правда и мифы о том, как рождаются гениальные идеиМуза не придет. Правда и мифы о том, как рождаются гениальные идеи
Убедительное письмо. Как использовать силу словУбедительное письмо. Как использовать силу слов
Бойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзникаБойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзника
Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)