ТЕНДЕНЦІЇ | ІТ-пріоритети 22 червня 2011 р.

CIO обирають хмарні обчислення, BI і мобільність

ІТ-директори називають хмарні обчислення, мобільні рішення й рішення для бізнес-аналізу даних (BI) у якості стратегічних технологій. Про це повідомляється у черговому дослідженні IBM.

IBM: CIO обирають хмарні обчислення, BI і мобільність Компанія IBM опитала більше 3 тис. ІТ-директорів зі всього світу й прийшла до висновку, що 60% організацій готові до впровадження протягом наступних п'яти років рішень на базі технології хмарних обчислень. Це вдвічі більше аналогічних показників 2009-го року.

Оскільки попит на постійно зростаючі обсяги інформації продовжує збільшуватися, компанії шукають шляхи легкого й прямого доступу до даних і додатків. Таку можливість забезпечує технологія хмарних обчислень, причому економічно ефективним і завжди доступним способом, говориться у звіті "The Essential CIO" корпорації.

Результати нинішнього дослідження свідчать про різкий ріст інтересу до хмарних обчислень, особливо в сфері ЗМІ й індустрії розваг (73%), в автомобільній промисловості (70%) і телекомунікаційної галузі (69%).

Що стосується розподілу цього показника по регіонах, то на даний момент 7 з 10-ти ІТ-директорів у США, Японії й Південній Кореї, і 68% респондентів у Китаї визначають "хмарні" ініціативи як першочергове завдання. Це значно вище, ніж у 2009-му році, коли інтерес до хмарних обчислень проявляли лише близько третини опитаних ІТ-директорів у цих країнах.

Дослідження IBM також показало, що 83% опитаних ІТ-директорів розглядають бізнес-аналітику й інші методи аналізу серед головних пріоритетів при пошуку ефективних способів управління зростаючими обсягами даних, які тепер є в їхньому розпорядженні.

Крім того, технології мобільних обчислень і мобільних рішень зараз сприймаються майже трьома чвертями (74%) опитаних ІТ-директорів як перетворюючих факторів, що змінюють правила гри в сферах їхнього бізнесу. За даними дослідження 2009-го року, ІТ-директорів з таким баченням було 68%.

Бізнес-аналіз й інші аналітичні методи викликають найбільший інтерес у хімічній і нафтовій промисловості, у галузі споживчих товарів і сфері охорони здоров'я, де 91%, 89% і 86% опитаних ІТ-директорів відповідно відзначили ці технології як важливу частину своїх перспективних планів.

Мобільним рішенням як пріоритетним напрямкам розвитку віддавали перевагу в туристичній індустрії (91% респондентів), у сфері ЗМІ й індустрії розваг (86%), а також в енергетичній галузі та сфері комунальних послуг (82%).

Управління ризиками назвали найважливішим завданням у фінансовій і банківській галузі, де більше 80% опитаних ІТ-директорів повідомили, що вони приділяють цій проблемі підвищену увагу.

Джанет Хоран (Jeanette Horan), віце-президент і головний директор з інформаційних технологій в IBM, говорить, що оскільки технології стають ключовим засобом досягнення конкурентної переваги й охоплюють всі аспекти діяльності підприємства, "роль ІТ-директора ніколи ще не була настільки значимою, як сьогодні".

ІТ-директор більше не сприймається як "головний ІТ-механік" — сьогодні визнається значимість цієї посади для отримання вигоди від використання технологій й одержання цінної для бізнесу інформації зі складних систем.

Злиденним питанням для ІТ-директорів є зменшення складності — більше 80% респондентів повідомили, що вони планують реалізувати проекти зі спрощення внутрішніх процесів. Скорочення витрат також залишається важливим завданням, оскільки ІТ-директори прагнуть робити більше з меншими витратами, підтримувати творчий підхід і впроваджувати інновації.

За матеріалами TADVISER.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Розвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати метиРозвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати мети
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiалТворча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)