БІЗНЕС-ОСВІТА | Дослідження 24 червня 2015 р.

Яким буде МВА в найближчому майбутньому?

Джерело: MBA Strategy

Щороку GMAC збирає інформацію про потенційних студентів — побажання щодо програми, плани на майбутнє, очікування від навчання тощо. На основі цих даних складається звіт, який формує тренди для наступного покоління студентів.

GMAC: Яким буде МВА в найближчому майбутньому? Ось п'ять «прогнозів» на 2018-ий рік від GMAC.

1. МВА не втрачає своєї популярності, але й інші програми набирають обертів

Незважаючи на велику кількість різних навчальних програм, програми МВА залишаться найбільш затребуваними серед бізнес-аудиторії. Більше половини студентів відповіли, що МВА була єдиним варіантом, який вони розглядали. Інші програми, як, наприклад, Master of Accounting і Master of Finance, популярні серед студентів з Азії. Студенти з Північної Америки віддають перевагу part-time або онлайн-програмам.

2. Студенти націлені на конкретні програми

Згідно з дослідженнями, потенційні студенти складають список програм, на які бажають вступити, приблизно за 9 місяців до здачі GMAT. У середньому, потенційний студент бізнес-школи записує в такий список 2-3 програми. Тобто, більшість студентів чітко знають, чого вони хочуть, і яка програма може задовольнити їхні потреби.

3. Глобальна тенденція

Більше половини потенційних студентів висловили своє бажання отримати ступінь МВА за кордоном — це на 40% більше, ніж у 2010-му році. В Азії більше 90% студентів хотіли б навчатися закордоном. 66% вихідців з неамериканських країн хотіли б отримати освіту в США — це на 7% менше, ніж у 2010-му. Після США найбільш бажаними країнами для студентів є Великобританія, Канада, Франція, Індія, Гонконг, Німеччина, Сінгапур, Нідерланди — саме в такому порядку. Варто відзначити, що все більше шкіл міжнародного рівня додають нові програми та навчальні напрямки.

4. Молоді студенти прагнуть отримати міжнародний досвід

Згідно зі статистикою, студенти віком до 25 років більше зацікавлені у працевлаштуванні за кордоном, ніж їхні старші колеги. При цьому вони менш схильні до онлайн або part-time навчання, і націлені на програми по типу Master of Accounting, а не МВА. Для 36% студентів молодших 25-ти років більш цікавим є культурне суперництво, ніж колаборація; таку ж точку зору підтримує 30% студентів віком 25-30 років і 25% 30-річних.

5. Зміни способу оплати за навчання

Як показали дослідження, більшість студентів отримують фінансову допомогу від батьків, особливо це стосується молодих студентів (до 25 років) і іноземців. 44% студентів віком до 25 років отримують допомогу від батьків. Менше 15% з усіх учасників дослідження дали відповідь, що здатні оплатити навчання самостійно. 48% відповіло, що вартість МВА-програми перевищує суму, яку вони здатні заплатити.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мій бос — ідіотМій бос — ідіот
Формула максимуму. Переможні стратегії досягнення цілейФормула максимуму. Переможні стратегії досягнення цілей
Шлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собоюШлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собою

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)