БІЗНЕС-ОСВІТА | LMS 6 вересня 2016 р.

Вісім переваг, які дає Learning Management System

Якщо ви вирішили запровадити програми онлайн-навчання, вам, швидше всього, знадобиться система управління навчальним процесом (LMS/LM-система), особливо, якщо ви матимете справу з доволі великою аудиторію. Крістофер Паппес (Christopher Pappas), засновник eLearningIndustry.com, пропонує детальніше розглянути весь комплекс переваг LMS.

Вісім переваг, які дає Learning Management System Ось вісім чинників, які слід врахувати при прийнятті рішення стосовно того, чи потрібна вам LM-система. Так, використання цього інструменту:

1. Дає можливість зберігати весь навчальний контент в одному місці. Тож вам непотрібно тримати інформацію на різних дисках та гаджетах. Крім цього, це зменшує ризик втрати важливих даних. Все це суттєво полегшує процес створення навчального курсу.

2. Забезпечує необмежений доступ до матеріалів курсу. Щойно ви завантажуєте матеріали в систему та публікуєте їх, з них може скористатись кожний учасник курсу. І немає жодного значення, де знаходиться людина та в котрій годині дня чи ночі вони вирішить приділити час навчанню. Це одна із головних причин, чому LMS абсолютно необхідна, якщо вам потрібно охопити аудиторію, котра знаходиться у різних часових зонах.

3. Дає змогу оперативно відстежувати прогрес та результативність індивідів, що навчаються. Найкращі системи управління навчальним процесом дозволяють вам відстежувати, наскільки добре слухачі проходять крізь контрольні точки курсу. Якщо комусь не вдається успішно завершити навчальний сценарій, ви можете запропонувати додаткові ресурси, які допоможуть людині підвищити результативність чи раціоналізувати свою навчальну поведінку. Більшість LM-систем мають функцію звітності та аналітичні інструменти. Це допоможе вам побачити, які частини вашого курсу є майже досконалими, а які — слід переробити. А якщо більшість слухачів стикнеться зі складнощами при проходженні певного уроку, це стане сигналом: потрібно проаналізувати контент та, ймовірно, внести до нього зміни.

4. Зменшує витрати на навчання. Завдяки LMS ви позбавляєтесь потреби покривати дорожні та готельні витрати викладача, оплачувати оренду приміщення чи друкувати, наприклад, 500 примірників матеріалів курсу. Бо в системі є все, що потрібно учасникам онлайн-курсу. У підсумку ви зекономите чималу суму з бюджету, який було виділено на навчання.

5. Скорочує тривалість навчального циклу. Індивіди, що навчаються в онлайні, отримують тільки необхідно їм інформацію. Немає потреби чекати чергового заняття чи витрачати час на тривалі сесії. Достатньо клікнути на потрібний модуль та взяти звідти матеріал. А з допомогою екзаменів чи тестів слухачі можуть перевірити, наскільки добре засвоєно знання. Крім, цього, вони можуть взяти участь в інтерактивних сценаріях та симуляціях, продивитись відео, в котрих розглядаються певні складні процеси чи завдання.

6. Гарантує обізнаність персоналу з актуальним станом правових та регуляторних положень. Якщо вашій організації потрібно бути в курсі всіх останніх змін у регуляторній та правовій сфері, LM-система стане для вас просто безцінним інструментом. Внесення відповідних коректив до матеріалів традиційного курсу займе у вас купу часу, натомість система управління навчальним процесом дозволяє це зробити за кілька хвилин. Таким чином ваші слухачі отримуватимуть інформацію щодо всіх змін, про які їм треба знати, практично в режимі реального часу. Завдяки цьому зменшується ймовірність, що організації доведеться платити штрафи за невиконання якихось вимог. І ще, цей інструмент дає змогу забезпечити однакове розуміння політики компанії усіма працівниками, а також донести до людей очікування стосовно їхньої продуктивності.

7. Дозволяє оперативно модифікувати зміст онлайн-курсів. Якщо ви хочете додати якійсь модуль чи оновити інформацію щодо нових трендів чи наукових даних, то можете просто увійти до системи, зробити потрібні зміни й відкрити це для ваших слухачів. Лише пригадайте, скільки зусиль було потрібно для оновлення змісту традиційного курсу, коли доводилось надавати кожному учасникові посібник чи роздаткові матеріали із внесеними корективами.

8. Дає можливість збагатити навчальні програми досвідом міжособистісної взаємодії. Оскільки LM-система функціонує в онлайні, ніщо не заважає вам включити посилання на Facebook, Twitter чи LinkedIn або різні форуми, якщо це принесе вашим слухачам користь. Також ви можете використати соціальні мережі для поширення інформації про ваші курси та розробити вправи, які ґрунтуються на взаємодії між учасниками курсу.

За матеріалами "The Top Learning Management Systems Benefits", eLearning Industry.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
29 січня — 26 лютого 2022
Онлайн-курс
Стратегічний розвиток бізнесу
7-8 лютого 2022
Київ
Бізнес-процеси: ефективне управління
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Лаяти не на те деревоЛаяти не на те дерево
12 важелів успіху12 важелів успіху
Емоційний успіхЕмоційний успіх


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)