БІЗНЕС-ОСВІТА | Рейтинг МВА 28 вересня 2020 р.

Найкращі МВА-програми 2021 року у світі

Quacquarelli Symonds (QS), глобальна аналітична організація, яка оцінює якість вищої та бізнес-освіти, опублікувала свій глобальний рейтинг MBA на 2021 рік (2021 Global MBA Ranking).

Аби визначити найкращі програми MBA, QS використовує п’ять ключових показників: можливість працевлаштування (40%), рентабельність інвестицій (20%), підприємництво і результати випускників (15%), лідерство думок (15%), а також різноманітність класів і викладачів (10%).

«Окрім аналізу вхідних даних, пов’язаних із програмою, QS також розглядала репутацію конкретних бізнес-шкіл з точки зору майже 37 000 глобальних роботодавців та понад 34 000 глобальних вчених», — сказав д-р Ендрю Макфарлейн (Andrew MacFarlane), менеджер рейтингів у QS, про останні світові рейтинги. — «Нарешті, ми зіставили шляхи навчання 27 831 успішного випускника в конкретних навчальних закладах».

Згідно з опитуванням Ради з прийому випускників, проведеним у вересні, інтерес до набору випускників бізнес-шкіл знову підвищився після падіння на тлі невизначеності на початку пандемії.

У рейтинг QS 2021 Global MBA Ranking увійшли програми MBA 258 університетів і бізнес-шкіл з 40 країн світу (в минулому році в рейтинг увійшло 240 закладів з 38 країн).

Stanford Graduate School of Business (США) знову посіла перше місце, а The Wharton School of the University of Pennsylvania (США) опустилася на друге місце після того, як зайняла перше місце в торішньому рейтингу. До першої 10-ки рейтингу програм MBA також потрапили такі бізнес-школи, як MIT Sloan School of Management (США), Harvard Business School (США), HEC Paris (Франція), INSEAD (Франція), London Business School (Великобританія), Columbia Business School (США), IE Business School (Іспанія), Haas School of Business, University of California Berkeley (США).

Найкращі МВА-програми 2021 року у світі


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Дисципліна — це свобода. Як звільнитися від слабкостей і досягти бажаногоДисципліна — це свобода. Як звільнитися від слабкостей і досягти бажаного
Теорія каст і ролейТеорія каст і ролей
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)