назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців

КНИГИ :: Управління змінами, Трансформація ::

Компанії майбутнього

Компанії майбутнього

КУПИТИ КНИГУ - Компанії майбутнього


КУПИТИ КНИГУ «Компанії майбутнього» в Kniga.biz.ua (за гривні)


СКАЧАТИ КНИГУ

СКАЧАТИ КНИГУ «Компанії майбутнього»Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Компанії майбутнього
Автор(и): Фредерік Лалу
Видавництво: "Клуб Сімейного Дозвілля", — 2017

Опис:
Оригінал (англ.): "Reinventing Organizations" by Frederic Laloux

Фредерік Лалу — консультант та бізнес-тренер, колишній партнер McKinsey & Company — консалтингової компанії з майже столітньою історією. Його революційна, абсолютно новаторська книжка «Компанії майбутнього» вже кілька років поспіль не полишає топ-продажів на Amazon та стала справжнім проривом у світі бізнесу майбутнього.

Ця книга пропонує принципово новий погляд на становлення організацій, який допоможе перейти на наступний рівень розвитку й побудувати цілісну та конкуретноспроможну компанію. Ця книжка створювалася як посібник для управлінців, які відчули, що в звичному стилі керівництва чогось бракує, тому необхідно щось змінювати.

На яких принципах побудовані компанії майбутнього? Як вони працюють щодня? Що потрібно, аби створити організацію за цією новою моделлю? Чи можна трансформувати компанії, що вже існують? На реальних прикладах — і комерційних, і неприбуткових компаній — Лалу розповідає про те, як по-новому, з увагою до людей можна організовувати роботу й досягти неймовірних результатів.

  • Дослідження, що вражає та надихає
  • Перший крок до бізнесу майбутнього
  • У топ-20 бізнес-книжок на Amazon

Книга видана також російською — "Открывая организации будущего"


Про автора:

Фредерік Лалу (Frederic Laloux) — сучасний бізнес-письменник, консультант і коуч, володар ступеня MBA. Творчість Фредеріка Лалу допомагає лідерам і керівникам прийти до абсолютно нових моделей організацій і принципам управління. Згідно книгам письменника, структура сучасних компаній і принципи управління в найближчому майбутньому повинні істотно змінитися — це навіть не стільки питання підвищення ефективності, скільки вимоги сучасного світу. Адже традиційні методи управління настільки застаріли, що замість вирішення проблеми найчастіше тільки погіршують її.


Рецензії:
comments powered by HyperComments

НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua