КОНСАЛТИНГ | Інноваційні ідеї 2 грудня 2019 р.

Бізнес-ідеї: проєкти для бізнес-консультантів

Бізнес-консультант дає поради компаніям у своїй галузі компетенції. Це може бути будь-що: від розвитку лідерських навичок до стрес-менеджменту. Mind пропонує наступні 10 прикладів бізнес-ідей у бізнес-консалтингу, які підкажуть вам, як зробити власну справу успішною.

Бізнес-ідеї: проєкти для бізнес-консультантів

1. Консультант з лідерства/тімбілдингу

Усі керівники прагнуть, щоб їхні підлеглі були найкращими спеціалістами та ефективно працювали в команді. Стороння пара очей з досвідом у розвитку лідерських навичок і тимбілдингу може допомогти компаніям досягти цієї мети. Пропонуємо приклад реалізації цієї ідеї, який може стати в пригоді.

Компанія Arise Team Building об’єднала кваліфікованих координаторів, що тісно співпрацюють із клієнтами та забезпечують результативність заходів з тимбілдингу й тренінгів.

Програми розробляються таким чином, щоб допомагати організаціям досягати ідеалів, моральних установок та цілей, яких вони прагнуть.

Інноваційна ідея

Arise Team Building пропонує методично сплановані заходи з тимбілдингу, що проводяться досвідченим координатором, який розуміє бізнес-процеси, активно слідкує за зовнішніми тенденціями та допоможе скласти більш функціональні стратегії.

2. Консалтинг у галузі реклами

Вдало прогнозуєте, яка рекламна кампанія стане вірусною? Тоді задумайтеся над тим, щоб стати консультантом у цій галузі. Реклама має дуже важливе значення для будь-якого бізнесу, що зростає. Саме тому різноманітні бренди прагнуть виразно презентувати свій бізнес масам.

У цього консалтингового агентства можна почерпнути декілька ідей.

Dragonfly Marketing створює унікальні кампанії, що зацікавлять будь-яку аудиторію. У них агентство застосовує всі канали реклами: від соцмереж, друкованих та зовнішніх засобів до інтернету.

Усі аспекти своєї роботи вони виконують самостійно та супроводжують кампанію від початку до кінця.

Інноваційна ідея

Dragonfly Marketing складає рекламні об’яви, створює імідж бренду, організує заходи, здійснює маркетинг, управляє профілями в соцмережах і розроблює веб-сайти. Тому студія здатна задовольнити будь-які потреби клієнтів.

3. Консультант з маркетингу

Маєте глибокі знання з маркетингу? Ви можете стати консультантом у цій галузі та ділитися своїми навичками з корпоративними клієнтами. Зв’яжіться з невеликими компаніями, в яких немає власної команди маркетологів, та запропонуйте свої послуги.

Та спочатку на цьому прикладі дізнайтеся, як працюють ваші конкуренти та як вирізнятися серед них.

IM Squared має понад 10 років досвіду успішної роботи в галузі ЗМІ та маркетингу в численних індустріях. Ціль компанії — створювати самобутні та дієві рішення, що задовольнять потреби клієнтів найбільш зручним та ефективним способом. Основний напрямок IM Squared — цифровий та соцмережевий маркетинг, про що свідчить її надзвичайний послужний список.

Інноваційна ідея

На додаток до маркетингу, компанія також розробляє бренди й комплексні digital-стратегії та здійснює продажі в соцмережах. Чим більше послуг ви можете запропонувати клієнтам, тим більше причин у них буде для продовження роботи з вами. Але не робіть цей асортимент занадто широким.

4. Консультант із бізнес-управління

Консультант із бізнес-управління надає стратегічні, неупереджені та об’єктивні поради, які допомагають компанії покращувати продуктивність і ефективність.

Схоже на те, що ви вмієте? Тоді ось вам приклад компанії, в якої можна перейняти досвід перед тим, як розпочинати власну справу.

Analyze Consulting допомагає компаніям виявляти та виправляти слабкі сторони. Працівники агентства просто обожнюють якісний бізнес-аналіз та управління проєктами. При визначенні найкращого можливого рішення для справи клієнта вони керуються принципами об’єктивності.

Інноваційна ідея

Analyze Consulting також здійснює управління проєктами та програмами, забезпечує якість, удосконалює бізнес-процеси, проводить оцінки та навчання, а також складає бізнес та ІТ-стратегії.

Цей підхід дозволяє розробити комплексне рішення для всіх проблем клієнтів з бізнес-менеджментом.

5. Консультант з ефективності

Час — це гроші, а це значить, що всі компанії прагнуть бути максимально ефективними та організованими. Маючи необхідний досвід і навички, ви можете допомагати їм оптимізувати їхні системи та процеси. Та спочатку погляньте на цей приклад консалтингової фірми, в якої можна перейняти досвід.

Ціль Virtual Tag — створювати веб-застосунки, здатні виправити слабкі сторони клієнта та зміцнити — сильні. Спочатку фірма вивчає, чого бракує клієнтові, щоб бути ефективним і продуктивним. Далі працівники Virtual Tag пропонують інноваційні ідеї та рішення, що відповідають вимогам замовника.

Інноваційна ідея

Virtual Tag створює веб-застосунки з нуля, а також надає клієнтам постійну підтримку, щоб ті займали топові позиції у своїх галузях.

6. Консультант-еколог

Сучасна глобальна спільнота вимагає від корпорації зменшувати шкідливі викиди, повторно використовувати та переробляти всі можливі матеріали. Щоб виконувати ці вимоги найкращим чином, компанії наймають консультантів-екологів.

Якщо ви маєте досвід того, як зменшити шкідливий вплив організацій на довкілля, цей напрямок бізнес-консалтингу саме для вас. Цей приклад буде корисним і допоможе не відставати від конкурентів.

Компанію PENSU Environmental Consulting заснувала Наталі Пуллен (Natali Pullen), вчений-еколог з 14-річним практичним досвідом. Напрямки фірми включають управління водними ресурсами, комплексні програми утилізації відходів і природокористування та створення екологічних будівель.

Інноваційна ідея

PENSU Environmental Consulting надає клієнтам якісні послуги та допомагає підвищувати ефективність й оптимізувати їхню роботу, спираючись на закони в галузі охорони довкілля.

7. Консалтинг із фінансів та пенсійних заощаджень

Мало хто починає відкладати гроші на пенсію заздалегідь. Консультант із фінансів та пенсійних заощаджень допомагає працівникам інвестувати кошти з розумом, щоб забезпечити комфортне життя в похилому віці.

Маєте необхідні навички для цього напрямку консалтингу? Надавайте послуги фізичним та юридичним особам. Та спочатку дізнайтеся корисну інформацію щодо цього.

Мета Alliant Retirement Services — спрямовувати клієнтів до вірних рішень із повним розумінням всіх труднощів та вибору. Це дозволяє клієнтам приймати обґрунтовані рішення та бути певними, що вони зробили правильний вибір.

Інноваційна ідея

Alliant Retirement Services не лише дає поради з пенсійних заощаджень, а й здійснює ретельний пошук виконавців та переглядає звіти з інвестиційного аналізу. Для досягнення максимальних результатів фірма уважно вивчає проблеми клієнтів.

8. Консалтинг з управління ризиками

Маєте досвід з управлення ризиками? Як консультант у цій галузі ви даватимете поради організаціям з будь-яких потенційних або наявних ризиків, що загрожують прибутковості бізнесу. Для початку візьміть кілька ідей з цього прикладу компанії, яка консультує з управління ризиками.

Phinity Risk Solutions прагне кардинально змінювати ставлення клієнтів до ризиків, завдяки автоматизації аналізу загроз та виділення ресурсів для їхнього подолання.

Фірма використовує програмне забезпечення для автоматизації інформаційних запитів, аналізу та менеджменту всіх ризиків відповідно до ефективного плану їх усунення.

Інноваційна ідея

Окрім власних рішень для управління ризиками, Phinity Risk Solutions також складає програми врегулювання ризиків, пов’язаних з постачальниками, здійснює постійну оцінку загроз для виробничих процесів, застосунків та проєктів, щоб клієнти мали змогу аналізувати потенційний вплив всіх реальних та ймовірних небезпек.

Далі, завдяки комплексному підходу, Phinity Risk Solutions розробляє ефективний план усунення ризиків.

9. Консалтинг із питань стрес-менеджменту

Для забезпечення максимальної ефективності своїх кадрів компанії повинні вміти уникати появи стресових ситуацій. Надавайте консультації з цих питань та допомагайте працівникам контролювати рівень стресу й залишатися продуктивними. Цей приклад допоможе вам більше дізнатися про галузь та виділятися на тлі конкурентів після виходу на ринок.

Linda Thaper: Lifestyle Management радить, як уникати стресу в професійному середовищі. Компанія допомагає клієнтам визначати стресові фактори та змінювати робочу обстановку на таку, що відповідатиме їхнім бажанням.

Звертаючись до цієї фірми, клієнти підвищують власну ефективність, стають більш організованими та не соромляться виступати перед аудиторією, покращують комунікативні навички та вчаться розширювати свої можливості.

Інноваційна ідея

На додаток до підвищення самооцінки Linda Thaper: Lifestyle Management також проводить тренінги з питань охорони здоров’я, займається гіпнотерапією, нейролінгвістичним програмуванням, вчить будувати відносини та багато іншого.

10. Віртуальний консультант з управління кадрами

Не кожна компанія може дозволити собі мати штатного спеціаліста з персоналу. Це може стати вашим напрямком діяльності, якщо ви маєте необхідні навички та досвід. Та перед тим як стати віртуальним консультантом з управління кадрами, погляньте на цей приклад, з якого можна перейняти досвід.

Virtual HR Consultants вирішує кадрові питання на прохання власників малих та середніх підприємств. Консультанти виконують завдання та процеси, які можуть вимагати багато часу або галузевих знань та досвіду.

Інноваційна ідея

Virtual HR Consultants аналізує ділові потреби клієнта та вирішує їх, використовуючи свій глибокий досвід, протягом потрібного часу та з необхідною періодичністю. Фірма також пропонує малим і середнім підприємствам віртуальні адміністративні та юридичні послуги.

Матеріал підготовлений у партнерстві з бюро перекладів «Профпереклад».ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті
Код винятковості. Живи за власними правиламиКод винятковості. Живи за власними правилами
Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на кращеШкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)