РЕЦЕНЗІЇ | Продуктивність 3 квітня 2023 р.

Три книги для побудови продуктивного бізнесу у 2023 році

Дослідження, проведене компанією F1000Research у 2021 році, показало, що трансформаційне підприємництво має неймовірний вплив на особисту готовність лідера до змін, психологічну стійкість і продуктивність працівників.

Тим часом, ще одне тематичне дослідження від International Journal of Entrepreneurial Behavior & Research дає цінні інсайти про те, як підприємницькі фірми створюють і використовують можливості, використовуючи інноваційні практики, цифрові технології та ключові організаційні цінності.

Хоча й неможливо, щоб кожне бізнес-починання було успішним, ключ до перетворення ваших підприємницьких цілей на ефективні плани дій — це виявити справжню автентичність вашого бренду, розпізнати найкращі способи зв’язку з вашими клієнтами та мати сильну команду підтримки, яка допоможе вам на шляху до успіху.

Наступні книги з цього списку допоможуть кожному бізнес-лідеру та підприємцю, який прагне вдосконалити свої бізнес-ідеї та побудувати надзвичайно успішний бізнес.

Три найочікуваніші бізнес-книги, які варто прочитати у 2023 році

1. «Без плану: спогади про непов’язані дії та невдачі на шляху до успіху» (Джеремі Делк)

Without a Plan: A Memoir of Unbound Action and Failing My Way to Success by Jeremy Delk

Ця книга призначена для підприємців, які прагнуть особистого та професійного кар’єрного зростання, дотримуючись прогресивного підходу, коли йдеться про подолання моментів невдач, розбудову автентичності та пошук істинного щастя.

Це історія про те, як розумний і впевнений у собі чоловік із пристрастю до проривних індустрій зміг зорієнтуватися в неминучих життєвих випробуваннях і зануритися з головою у світ бізнесу. Як і багато підприємців, Джеремі Делк розпочав свій шлях, не маючи плану, а тепер освітлює шлях компаніям зі списку Fortune 500 по всьому світу.

«У моєму житті з’явилася певна закономірність, яка диктувала, що як тільки мені стане нудно, я зроблю крок. На щастя, мені ніколи не бракувало ідей».

Делк показує нам, що успіху можна досягти завдяки різноманітним інноваціям та якомога більшій кількості ідей, а не лише покладаючись на одну справді дивовижну концепцію. Незважаючи на деякі помилки, його компанії принесли сотні мільйонів доларів доходу, сотні високооплачуваних робочих місць в Америці та визнання компанії як однієї з найшвидше зростаючих у рейтингу Inc. 500.

2. «Всім встати: практичні інструменти для побудови високоефективних юридичних команд» (Бен Сакс)

All Rise: Practical Tools for Building High-Performance Legal Teams by Benjamin Sachs

Бен Сакс розпочав свою практику як юрист у Sidley Austin та консультант зі стратегічного менеджменту в Storyblocks і Boston Consulting Group. Відтоді він обіймав посаду президента The Landing Group і викладав на юридичному факультеті Університету Вірджинії. Він вважається авторитетом у сфері менеджменту, стратегії, переговорів і комунікацій.

У своїй книзі «All Rise» Бен пояснює, як юристи можуть просуватися по кар’єрних сходах, виділяючись не лише своєю правничою роботою, але й здатністю збирати видатні юридичні команди.

Крім того, що Бен інформує читачів про те, як перетворити спільні виклики на конструктивні дії, він надає керівникам можливість використовувати «інструменти, які створюють середовище, де може процвітати відповідальність», щоб запобігти «розхитуванню» потенціалу та «досягти правильного балансу». Він вважає, що найкращі юристи бачать світ по-іншому і що правильні практики та інструменти можуть змінити ситуацію в будь-якій галузі.

Але ця книга призначена не лише для юристів — лідери з будь-якої галузі можуть використовувати ці практичні інструменти для побудови високоефективних команд. Це можуть бути надійні інструменти для вирішення конфліктів, командних комунікацій, моніторингу організаційного здоров’я та інші рішення, які дозволять керівникам згуртувати команду, не обмежуючись традиційними управлінськими тренінгами. Зрештою, книга Бена Сакса демонструє, що наявність правильних інструментів у вашому бізнес-арсеналі допомагає лідерам згуртовувати команди та ставити їх на перше місце.

3. «Смерть демографії: цінніснографічний маркетинг у світі, де панують цінності» (Девід Еллісон)

The Death of Demographics: Valuegraphic Marketing for a Values-Driven World by David Allison

Коли мова заходить про те, як глобальні B2B та B2C бренди можуть створювати привабливі стратегії, орієнтовані на цінності, істина знаходиться десь поруч.

У своїй новій книзі «The Death of Demographics» Девід Еллісон пропонує практичний підхід до розуміння того, що цінує ваша цільова авдиторія і як ви можете підвищити ефективність маркетингу за допомогою так званої цінніснографіки.

Замість того, щоб зосереджуватися лише на демографічних та психографічних показниках, які впливають на поведінку споживачів, цінніснографіка фокусується на тому, що рухає та об’єднує споживачів на більш глибокому рівні. Як засновник проєкту Valuegraphics, Девід стверджує, що традиційні способи дослідження та визначення цільових авдиторій стають неефективними. Натомість узгодження наших спільних людських цінностей може бути набагато ефективнішим. У результаті глобальні компанії можуть перетворитися на більш клієнтоорієнтовані організації, що керуються цінностями.

За матеріалами ForbesЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мій бос — ідіотМій бос — ідіот
Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і карєриПринцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і карєри
Дисципліна — це свобода. Як звільнитися від слабкостей і досягти бажаногоДисципліна — це свобода. Як звільнитися від слабкостей і досягти бажаного

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)