ТЕНДЕНЦІЇ | Стартапи 16 листопада 2017 р.

Web Summit 2017: топ-10 стартапів, що привернули найбільшу увагу інвесторів

Джерело: m!nd

На Web Summit 2017, що відбувся у Лісабоні 6-9 листопада, зібралося близько 1400 найвпливовіших інноваційних інвесторів. Вони брали участь у Office Hours, програмі, де під час 15-хвилинних зустрічей можна ознайомитись із стартапами. З 25-ти стартапів, що викликали найбільший інтерес інвесторів, близько половини засновані на програмному забезпеченні. Складається враження, що цьогорічний Web Summit — це все про код.

Web Summit 2017: топ-10 стартапів, що привернули найбільшу увагу інвесторів Вашій увазі — топ-10 стартапів, які очолюють список симпатій інвесторів.

Digital Genius

Секція: підприємництво
Країна: Велика Британія, Лондон
Рік створення: 2013

Людина + штучний інтелект для обслуговування клієнтів. Digital Genius надає програми практичного спрямування із глибоким навчанням та штучним інтелектом для обслуговування клієнтів провідних компаній. Програма швидко класифікує запити клієнтів, розміщуючи їх у відповідних категоріях та направляючи в команди, що спеціалізуються на певному питанні. Це підвищує ефективність праці приблизно на 30%. Крім того, штучний інтелект навчається від людини, тому з часом він ставатиме все розумнішим і матиме здатність виконувати усе більше операцій. Машина виконуватиме саме ті дії, які вона зробить краще за людину, тоді як сама людина матиме більше часу на безпосереднє спілкування з клієнтами задля надання їм кращого сервісу.

Як це працює? Стартап з'єднується з вашою консоллю обслуговування клієнтів та CRM, щоб отримати дані та навчити нейронну мережу за своїми історичними стенограмами обслуговування клієнтів. Модель AI дізнається, як ваші найкращі агенти можуть швидко та точно відповідати на запити клієнтів, а також правильно позначати або маршрутизовувати вхідні запити. І коли надходить запит, модель пропонує найкращу відповідь агенту, що прискорить його дії. А у випадку, якщо прогноз перевищуватиме певний рівень впевненості, відповідь буде повністю автоматизована.

Deepomatic

Секція: програмне забезпечення
Країна: Франція
Рік створення: 2014

Покращення бізнесу шляхом забезпечення персоналізованого бачення комп’ютерних моделей для вирішення проблем, пов’язаних з зображенням. Deepomatic дозволяє легко створювати власні інструменти тегів зображення та пропонує передавати співробітникам свої ноу-хау в штучний інтелект. Штучний інтелект — це вже не привілей великих компаній, будь-яка компанія за його допомоги може вирішити свої проблеми із зображенням. Завдяки цьому стартапу можна на повну використовувати свій потенціал, з легкістю налаштувати власні моделі бачення і виявляти ракові клітини або дефекти на виробничих лініях, розробити шосе або допомогти безпілотникам орієнтуватися в просторі.

Clark

Секція: Фінансові технології
Країна: Німеччина, Берлін
Рік створення: 2015

Платформа страхування, що забезпечує прозору, дешеву та повну страхову виплату. Вона надає необхідну страхову суму при невеликих зусиллях розумної робототехніки за допомогою людської експертизи. Clark клієнтоорієнтований та надає безкоштовні консультації щодо страхування, а також підтримує інкубатор FinTech FinLeap і страховий аналітичний центр — «Інститут транспарентності».

Recast.AI

Секція: підприємництво
Країна: Франція, Париж
Рік створення: 2015

Провідна платформа ботів, заснованих на АІ, в обслуговуванні корпоративних клієнтів. Завдяки цій платформі можна створювати, розміщувати, підключати/відключати та відстежувати боти. За допомогою Recast.AI створюються боти, які розуміють майже всі запроси користувачів, підключаються до найбільш популярних месенджерів та підвищують їхню продуктивність на основі моніторингу дій.

CosmoTech

Секція: програмне забезпечення
Країна: Франція, Ліон
Рік створення: 2010

Cosmo Tech — це технологічна компанія зі світовим ім’ям, яка допомагає менеджерам приймати оптимальні рішення за допомогою АІ. Платформа надає керівникам розгорнуту інформацію, необхідну для прийняття найоптимальніших рішень, та щоразу складає стратегію, яка дозволяє отримати найкращий результат. Застосовується у випадках великої кількості даних, коли ні людина, ні комп’ютер не мають змоги знайти оптимальні рішення, що будуть вигідними для компанії.

Contentful

Секція: програмне забезпечення
Країна: Німеччина, Берлін
Рік створення: 2013

Contentful — інфраструктура для управління проектами будь-якого розміру, з гнучкими API та глобальними CDN. Платформа поєднує в собі потужний API зі структурованим вмістом, архітектурою мікросервісу та екосистемами із багатим розвитком. Такі провідні компанії, як Urban Outfitters, Red Bull, Jack in the Box, Nike, Trunk Club, Xoom, Tastemade вже використовують Contentful для створення, керування та постачання цифрового контенту на будь-які пристрої та платформи.

TellMePlus

Секція: програмне забезпечення
Країна: Франція, Монпельє
Рік створення: 2011

Tellmeplus — платформа, що спеціалізується на інтелектуальному аналізі, який застосовується до великих даних. Заснована на дослідженнях у галузі АІ з метою прогнозної аналітики. Платформа передбачає використання останніх досягнень в області великих даних та машинного навчання, застосовується для автоматизації й аналізу прогнозів моделей та розширює можливості людини для передбачення й аналізу. Технологія розміщує АІ саме там, де рішення необхідне, у самих об’єктах.

FINALCAD

Секція: програмне забезпечення
Країна: Франція
Рік створення: 2011

Платформа є світовим лідером у сфері цифрових перетворень для будівництва, інфраструктури і енергетики. FINALCAD розробляє мобільні застосунки, та, аналізуючи данні, робить прогнози, що допомагають передбачати та розв'язувати проблеми, які виникають під час будівництва. За допомогою цієї платформи можна підвищити якість, зменшити вартість будівництва і зробити її доступною. З 2011 року FINALCAD допомагає понад 10 000 проектів у 30 країнах світу та продовжує розвивати цифрове перетворення будівельної галузі.

TIMIFY

Секція: програмне забезпечення
Країна: Німеччина, Мюнхен
Рік створення: 2012

TIMIFY — це програмне забезпечення для планування зустрічей, яке підприємства використовують для того, щоб зробити їхні послуги доступними для бронювання в інтернеті. Пропонується онлайн-бронювання, онлайн-календар, комп’ютерні й мобільні застосунки та ін. Наразі платформа доступна у 27 країнах, інтерфейс представлений на восьми мовах, працює вона, виконуючи потреби B2B- та B2C-ринків. TIMIFY складається з крос-платформної програми для підприємств, API для розробників та інтернет-ринку і мобільного застосунку для споживачів.

Seerene

Секція: програмне забезпечення
Країна: Німеччина, Потсдам
Рік створення: 2011

Seerene — це платформа керування кодом, яка дозволяє співробітникам галузі ІТ бачити свої програмні ініціативи та легко розуміти питання, пов’язані із зусиллями, витратами та ризиками. Після отримання статистики можна розглянути всі дані у сховищах кодів та легко налаштувати їх. Seerene використовується компаніями Fortune 500, включаючи SAP, T-Mobile та Adidas. У 2016 році Seerene був обраний найкращим стартом від McKinsey та Google.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергієюРік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією
Розмови з незнайомцями. Що слід знати про людей, яких ми не знаємоРозмови з незнайомцями. Що слід знати про людей, яких ми не знаємо
Магічне мистецтво ігноруванняМагічне мистецтво ігнорування
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)