БІЗНЕС-ОСВІТА | Вступ до бізнес-школи 13 березня 2007 р.

10 секретів для вступу у топову бізнес-школу

Конкуренція серед найкращих у світі програм МВА сягає захмарних висот. Проте, не зважаючи не всі випробування, труднощі та завдання, які очікуватимуть вас, скажімо, при вступі у Harvard, Wharton, Stanford і т. п., у вас все-таки є шанс потрапити до передової бізнес-школи. Для цього варто скористатися секретами від CNNMoney.com.

  1. Наберіть якомога вищий бал на тесті GMAT (Graduate Management Admissions Test). Середній показник студентів, які потрапляють до першої десятки бізнес-шкіл складає 700 або більше балів. (У тесті GMAT значення коливаються від 200 до 800 балів. Медіана — 500).

  2. Будьте самим собою. Не намагайтеся бути схожими на якийсь уявний ідеал. Дуже часто абітурієнти знайомі з людьми, якім вдалося поступити до омріяної бізнес-школи, і тому вони намагаються бути схожими на цих щасливчиків. Проте, комісії по прийому студентів цінують саме відвертість і реальну особистість. Іноді їх може зацікавити ваша серйозна хвороба чи подорож, яку ви здійснили не так давно. Намагайтеся розповісти їм справжню історію. Вона завжди буде більш яскравою і більш привабливою, ніж вигаданий ідеал.

  3. Не намагайтеся подати свої документи при першому ж прийомі. Не поспішайте — набагато більша ймовірність поступити з'являється тоді, коли ви здаєте ідеальний набір документів. Якість має набагато більше значення, ніж швидкість.

  4. Будьте готовими обговорити слабкі місця у вашому резюме. Також не варто приховувати ваші слабкості, оскільки вони все-рівно будуть помічені і в такому випадку шанс потрапити до бізнес-школи стане майже нульовим.

  5. Не забувайте про важливість рекомендацій. Але насамперед...

  6. Переконайтеся, що ви просите написати вам рекомендацію "правильних людей". Престижність у такому випадку має набагато менше значення, ніж те, наскільки добре ці люди знають вас. Комісія хоче бачити у рекомендаціях реальні приклади вашої роботи та поведінки, а про це може написати лише особа, яка дійсно дуже добре вас знає.

  7. Попросіть одного чи двох людей переглянути ваші вступні документи. Але не перестарайтеся. Погляд "збоку" може бути дуже цінним для удосконалення ваших вступних документів. Але якщо ви назбираєте занадто багато різних думок, то вони не нестимуть ніякої користі.

  8. Якщо ви потрапили до резервного списку студентів, не опускайте рук. Більшість кандидатів чомусь вважає, що це дорівнює провалові. Насправді ж дуже багато абітурієнтів із резервного списку в результаті потрапляють до основного складу студентів. Головне — докласти усіх зусиль, щоб це трапилося. Наприклад, якщо у вас відносно низький бал GMAT — пройдіть тест ще раз. І головне — ні в якому разі не втрачайте контакту з комісією.

  9. Проведіть своє власне дослідження щодо якості тих чи інших бізнес-шкіл. Не покладайтеся цілковито на результати різноманітних рейтингів. Відвідайте максимальну кількість вільних лекціях у цих школах. Відшукайте випускників та студентів цих шкіл. Таким чином, коли комісія запитає, чому ви обрали саме цю бізнес-школу, ви зможете дати чесну і осмислену відповідь, що, знову ж таки, підвищить ваші шанси проходження.

  10. Почніть підготовку до вступу якомога раніше. Тобто, якщо ви вирішили подати документи восени 2008-го року — у вас уже не залишилося жодної секунди на зволікання!

Ярослав Федорак, за матеріалами CNNMoney.com.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
3 листопада 2020
Київ
KPI-Мотивація. Побудова системи оплати за результатом
19-20 листопада 2020
Київ
Управління проектами
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Максимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалуМаксимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалу
Створення інноваторів. Як виховати молодь, яка змінить світСтворення інноваторів. Як виховати молодь, яка змінить світ
ПрокрастинаціяПрокрастинація

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)