БІЗНЕС-ОСВІТА | Дослідження 27 листопада 2007 р.

Попит на МВА-випускників у 2007-му році досягнув нового рекорду

Попередні прогнози світового попиту на випускників програм МВА у 2007-му році, вказують на те, що буде встановлено новий рекорд. Разом зі зростанням світового бізнесу, збільшується і потреба високоосвіченого кваліфікованого персоналу. При цьому найбільший відсоток зростання попиту на колишніх студентів бізнес-шкіл простежується в консалтингу та банківській сфері. Не відстають також галузь загального виробництва та сфера технологій.

Міжнародне опитування, проведене QS TopMBA.com та Salary Report 2007, вказує на 24% зростання попиту на випускників МВА-програм серед провідних світових роботодавців. При цьому за галузями це зростання розподілилося таким чином:

  • технології — 29%;
  • фінансова сфера — 23%;
  • загальне виробництво — 24%;
  • консалтинг — 22%.

Намагаючись спрогнозувати подальший розвиток попиту на випускників бізнес-шкіл, рекрутери висловлюють тверду впевненість, що тенденція зростання збережеться і протягом 2008-го року.

Що МВА-освіта означає для рекрутера?

MBA (Master of Business Administration) — це вищий управлінський ступінь, який свідчить про готовність його носія приступати до управлінської діяльності. Освіта МВА — одна із найбільш популярних та затребуваних у світі. За останні роки її здобуло набагато більше людей, ніж будь-який інший магістерський ступінь. Проте рішення отримувати ступінь МВА — одне з найважливіших у житті кожної людини.

Усе більше та більше провідних компаній вважають МВА не просто бажаною, а необхідною умовою для кожного кандидата, який ступає на поріг компанії і має бажання зайняти в ній управлінську посаду. Не маючи ступеню МВА можна забути про аналітичну роботу у більшості провідних фінансових закладах чи посаду консультанта у міжнародній консалтинговій компанії.

"Ми наймаємо випускників МВА для того, щоб у майбутньому перетворити їх на лідерів та директорів, отримати додаткові знання та стратегічний ресурс, міжнародний досвід та широку мережу знайомств", — розповідає Ді Кларк (Dee Clark), менеджер із найму МВА у Goldman Sachs в Лондоні.

Для сфери консалтингу, за словами Місран Дорайсамі (Mithran Doraisamy) із Ernst & Young, програми МВА — це джерело "розумних людей, які вміють мислити стратегічно і структуровано".

Але не варто думати, що попит на випускників МВА стосується лише сфери послуг. Із початку нового тисячоліття все більша кількість виробничих компаній звертають увагу на спеціалістів із дипломом МВА. Деякі компанії шукають вузьких спеціалістів, які виконають наданий їм клаптик роботи краще, ніж будь-хто інший. Інші компанії шукають "зірок" і широкопрофільних "талантів". Але всіх їх об'єднує те, що для пошуку вони звертаються саме до сфери МВА, тому попит на випускників бізнес-шкіл продовжуватиме зростати.

За матеріалами "MBA employer demand reaches a new peak in 2007", Top Grad 2008 Guide.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.
comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
27 жовтня — 30 листопада 2020
Онлайн-курс
Управлінський облік. Фінанси. Бюджетування
3 листопада 2020
Київ
KPI-Мотивація. Побудова системи оплати за результатом
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішностіЕмоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності
Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікаціїНетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації
Дай жару. 10 кроків до креативної майстерностіДай жару. 10 кроків до креативної майстерності

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)