Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


БІЗНЕС-ОСВІТА | Тенденції 15 лютого 2010 р.

Зміни на горизонті

Рік прийдешній обіцяє нам надзвичайно великі зміни у сфері корпоративного навчання. Нижче наведено кілька найбільш помітних трендів, на які варто зважати, якщо ви плануєте приймати навчальні рішення.

Перш за все — це формалізація неформального навчання. Нові тренінгові програми будуть вбирати в себе елементи соціального навчання, навчання "за вимогою", коучингу тощо. Формалізація неформального навчання — це, по-суті, єдиний шлях для всіх тренінгових організацій у 2010-му році.

Розвиток соціального навчання. Соціальне навчання — це один із багатьох елементів неформального навчання, який заслуговує на окрему увагу. Зважаючи на кількість працівників, які сьогодні користуються соціальними мережами на зразок Facebook, LinkedIn, Twitter і т. п., багато організацій починають використовувати ці та інші подібні інструменти.

Щоб розпочати свій розвиток у цій сфері, організаціям насамперед потрібно прийняти концепцію "ми навчаємося" та її філософію співробітництва. Прийнявши той факт, що деякі найважливіші знання та ресурси вже знаходяться в компанії, співробітники з куди більшим ентузіазмом починають переймати досвід своїх колег, а команда стає ще згуртованішою та цілеспрямованішою.

Спеціалізовані спільноти, вікі, блоги, форуми та дискусійні групи допомагають працівникам вирішувати проблеми швидше та ефективніше. І хоча ці інструменти давно вже використовуються у таких сферах, як інформаційні технології, для більшості бізнесів вони можуть виявитися цілком новими.

Фокус на глибинну спеціалізацію. Рецесія змусила компанії відмовитися від більшості загальних навчальних та інфраструктурних інвестицій. Як наслідок — інвестиції спрямовувалися лише на ті програми, які здатні показати найбільшу віддачу інвестицій. Одним із позитивних аспектів такого вимушеного скорочення витрат виявилося те, що компанії навчилися більш ефективно витрачати свої гроші, при цьому обираючи більш глибинні та вузькоспеціалізовані програми навчання, користь від яких очевидна.

Більше 70% компаній, які взяли участь у дослідженні, підтвердили, що вони реорганізовують свої навчальні та тренінгові відділи таким чином, щоб отримати від них максимальну ефективність. Безперечно — це наслідок кризи. Втім, якщо прогнози експертів виявляться правильними і економіка почне відновлюватися — навчальні бюджети також почнуть зростати, і нові навчальні відділи зможуть діяти ще більш результативно.

За матеріалами "Change on the Horizon", Chief Learning Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Lift. Поднимите энергию на максимально возможный уровеньLift. Поднимите энергию на максимально возможный уровень
От знаний к навыкам. Универсальные правила эффективной тренировки любых уменийОт знаний к навыкам. Универсальные правила эффективной тренировки любых умений
Искусство замечать. Секреты наблюдательности истинных лидеровИскусство замечать. Секреты наблюдательности истинных лидеров
Как стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организацииКак стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организации
Миллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образованияМиллионер без диплома. Как добиться успеха без традиционного образования

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)