БІЗНЕС-ОСВІТА | Дослідження 5 травня 2011 р.

Як отримати більше від навчальної програми

Для покращення результату навчальних програм, виконавці повинні фокусуватися на тому, що відбувається на робочому місці після навчання.

Компанії у всьому світі витрачають до $100 мільярдів на навчання співробітників з метою покращення їхньої результативності. Вони пропонують їм тренінги з комунікації, продажу, управління результативністю чи ощадливої операційної діяльності. Але подібне навчання зазвичай не приносить помітного результату. Лише чверть респондентів, які взяли участь в опитуванні McKinsey, підтвердили, що їхні навчальні програми частково вплинули на результативність бізнесу. Більшість же компаній навіть не переймаються моніторингом повернення інвестицій у навчання.

1. Люди повинні захотіти навчатися.

Навчання дорослих людей є абсолютно передбачуваним. Перш, ніж працівник зможе ефективно засвоїти нову навичку, він повинен розуміти, яким чином і в якій ситуації вона може бути застосована. В іншому випадку існує висока ймовірність, що замість активних студентів, ваші співробітники стануть "вимушеними в'язнями" і ходитимуть на заняття не тому, що хочуть отримати знання, а тому, що від них вимагає цього роботодавець.

2. Уникайте шкідливого менталітету.

Навіть якщо людина дійсно вивчила те, що їй намагався донести тренер — у дуже багатьох випадках вона не буде застосовувати цього на практиці. Це значить, що навчання було марною тратою часу. Шкідливий менталітет полягає в тому, що людина не хоче змінюватися — від нього потрібно позбавлятися.

3. Залучайте лідерів.

Щоб переконатися, що урок буде засвоєний, а навички застосовуватимуться навіть після закінчення навчання, компанії повинні заручитися підтримкою лідерів. Дуже важливо, щоб після навчання лідери своїм власним прикладом демонстрували, яким повинно стати "нове життя" в компанії. Якщо ж навіть лідери поводитимуться по-старому — то це слугуватиме явним сигналом для інших, що зміни є зовсім необов'язковими.

4. Підсилюйте нові навички.

Працівники рідко здатні ефективно використовувати набуті знання відразу після закінчення навчальної програми. Старі звички нікуди не зникають. Тому підтримка та підсилення нових типів поведінки після навчання є дуже важливим фактором.

5. Оцінюйте результат.

Необхідність оцінки результатів навчання здається очевидно, але більшість компаній не проводять її. Дослідження McKinsey свідчить, що лише 50% організацій вдавалися до опитування студентів щодо того, як вони сприйняли навчання. І, що навіть гріше, менше 30% використовують хоча б одну іншу метрику.

Проблеми під час навчання можуть бути різними. Але більшість із них відбуваються за межами аудиторії. Тільки сфокусувавшись на створенні сприятливого середовища, компанії здатні суттєво підвищити ефективність навчальних програм.

За матеріалами "Getting more from your training programs", The McKinsey Quarterly.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24-25 листопада 2017
Одеса
Оперативне управління командою підлеглих і бізнес-процесами (Ігор Сокуренко)
1 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
Мотивація «під ключ»: від ефективності до оплати праці в рамках обмеженого бюджету (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
7-8 грудня 2017
Київ
Оцінка персоналу від А до Я (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?
Как оказывать влияние. Новый стиль управленияКак оказывать влияние. Новый стиль управления
К черту все! Берись и делай!К черту все! Берись и делай!
Муза не придет. Правда и мифы о том, как рождаются гениальные идеиМуза не придет. Правда и мифы о том, как рождаются гениальные идеи
Доктрина шокаДоктрина шока


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)