БІЗНЕС-ОСВІТА | Дослідження 24 червня 2015 р.

Яким буде МВА в найближчому майбутньому?

Джерело: MBA Strategy

Щороку GMAC збирає інформацію про потенційних студентів — побажання щодо програми, плани на майбутнє, очікування від навчання тощо. На основі цих даних складається звіт, який формує тренди для наступного покоління студентів.

GMAC: Яким буде МВА в найближчому майбутньому? Ось п'ять «прогнозів» на 2018-ий рік від GMAC.

1. МВА не втрачає своєї популярності, але й інші програми набирають обертів

Незважаючи на велику кількість різних навчальних програм, програми МВА залишаться найбільш затребуваними серед бізнес-аудиторії. Більше половини студентів відповіли, що МВА була єдиним варіантом, який вони розглядали. Інші програми, як, наприклад, Master of Accounting і Master of Finance, популярні серед студентів з Азії. Студенти з Північної Америки віддають перевагу part-time або онлайн-програмам.

2. Студенти націлені на конкретні програми

Згідно з дослідженнями, потенційні студенти складають список програм, на які бажають вступити, приблизно за 9 місяців до здачі GMAT. У середньому, потенційний студент бізнес-школи записує в такий список 2-3 програми. Тобто, більшість студентів чітко знають, чого вони хочуть, і яка програма може задовольнити їхні потреби.

3. Глобальна тенденція

Більше половини потенційних студентів висловили своє бажання отримати ступінь МВА за кордоном — це на 40% більше, ніж у 2010-му році. В Азії більше 90% студентів хотіли б навчатися закордоном. 66% вихідців з неамериканських країн хотіли б отримати освіту в США — це на 7% менше, ніж у 2010-му. Після США найбільш бажаними країнами для студентів є Великобританія, Канада, Франція, Індія, Гонконг, Німеччина, Сінгапур, Нідерланди — саме в такому порядку. Варто відзначити, що все більше шкіл міжнародного рівня додають нові програми та навчальні напрямки.

4. Молоді студенти прагнуть отримати міжнародний досвід

Згідно зі статистикою, студенти віком до 25 років більше зацікавлені у працевлаштуванні за кордоном, ніж їхні старші колеги. При цьому вони менш схильні до онлайн або part-time навчання, і націлені на програми по типу Master of Accounting, а не МВА. Для 36% студентів молодших 25-ти років більш цікавим є культурне суперництво, ніж колаборація; таку ж точку зору підтримує 30% студентів віком 25-30 років і 25% 30-річних.

5. Зміни способу оплати за навчання

Як показали дослідження, більшість студентів отримують фінансову допомогу від батьків, особливо це стосується молодих студентів (до 25 років) і іноземців. 44% студентів віком до 25 років отримують допомогу від батьків. Менше 15% з усіх учасників дослідження дали відповідь, що здатні оплатити навчання самостійно. 48% відповіло, що вартість МВА-програми перевищує суму, яку вони здатні заплатити.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
28-29 серпня 2019
Київ
Оплата за результатом: KPI-мотивація. Від ВИРОБНИЦТВА до РОЗДРОБУ і ДИСТРИБУЦІЇ. Від Директора до лінійного персоналу
6-7 вересня 2019
Київ
Техніки продажів і трансформація установок
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Освіта проти таланту. Сила творчостіОсвіта проти таланту. Сила творчості
Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на кращеШкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще
Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiалТворча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)