Королева Великобританії зареєструвалася у Facebook

Королева Великобританії зареєструвалася у Facebook Новітні технології web 2.0 дійшли нарешті, і до королівського двору. Сторінка королеви Великобританії Єлизавети II з’явилася в соціальній мережі Facebook. Про це повідомила британська газета Daily Telegraph у понеділок.

На сторінці будуть публікуватися свіжі новини, фото, а також відеоматеріали, які звітуватимуть про діяльність королеви і членів королівської сім’ї.

У Daily Telegraph також повідомлялося, що для відвідування користувачів сторінка стане доступною о 8.00 за лондонським часом у понеділок, тобто в даний момент сторінка вже повинна функціонувати. Я спробував відшукати представництво королеви у facebook, і схоже, що йдеться про ось цю сторінку.

На жаль, стати другом королеви в соціальній мережі Facebook не вдасться, однак, користувачі будуть мати можливість схвалювати чи коментувати матеріали, які публікуватимуться на сторінці Букінгемського палацу.

Будь-який користувач також зможе залишити повідомлення на “стіні” у королеви, а також надіслати їй повідомлення.

За словами представника соціальної мережі, “тепер люди зможуть бути в прямому контакті з королівською сім’єю, а також матимуть унікальну можливість мати уявлення про життя Букінгемського палацу”.

До речі, на сайті YouTube сторінка Букінгемського палацу з’явилася ще у 2007-му році, а у 2009-му – вона була зареєстрована і в сервісі мікроблогінгу Twitter.

Майстер-клас Брайана Трейсі «MBA за 1 день» Майстер-клас Маршалла Ґолдсміта «Краща версія себе»
  • Миколка

    Та ви шо?! Оце так новина!
    А знаєте ще менеджер Вася Пупкін зареєструвався у фейсбуці. Може і про нього напишете? Принаймні він має хоч якійсь стосунок до менеджменту

  • Анонім

    Хіба що спеціально для Вас, якщо Ви ставите знак рівності між Васею Пупкіном і королевою Англії. 🙂