Сергій Брін приєднався до блогосфери

Сергій Брін приєднався до блогосфериСергій Брін, один із засновників пошукової імперії Google, опублікував свій перший пост у власному блозі, який він почав вести 18 вересня (звісно ж, на гуглівському блог-хостингу Blogger.com), пише SEONews із посиланням на TechCrunch.

У першому пості один із “великої трійки Google” пояснив назву свого блога: “Якщо Google – це гра слів на основі googol, то too – це гра слів на маленькому числі two (два). До того ж, too значить “більше того”, тому що мій блог буде відбивати моє життя поза роботою”.

У той же час, ні в Еріка Шмідта (Eric Schmidt), ні в Ларрі Пейджа (Larry Page) особистого блога немає. Чого не скажеш про відомих багатіїв – Дональда Трампа, Уоррена Баффета, Пола Аллена, Гая Кавасакі, Тома Пітерса, – про що йдеться у цікавій статті журналу “Власть денег”.

  • future

    Прикольно. Хоть в чем-то я опередил Брина – блог создал на месяц раньше:-) Пока точно не знаю, к чему это меня приведет. Но похоже, что и Сергей, тоже.
    Наверное, в 21 веке изливать душу становится популярнее не близким людям, а интернету. Хотелось бы, чтоб я ошибался в этом.

  • Скло

    давно уже надо было создать и вести свой блог…