Як виглядатимуть логотипи відомих брендів після кризи

Як виглядатимуть логотипи відомих брендів після кризиТе, що анекдоти – найбільш позитивний прояв кризи, вже спробував довести в попередньому пості один із наших шановних авторів. І дійсно, найкращий спосіб подолати кризу – це сміх. Тому сьогодні вашій увазі пропонується креативна добірка “кризових” логотипів.

Хто знає… можливо саме так виглядатимуть логотипи провідних компаній після світової економічної кризи 😉

Citigroup

Xerox

Ford

LG

Nike

Best Buy

Ferrari

Сisco Systems

Dow Jones

Yahoo!

Goodyear

Nokia

Dell

Chrysler

3M

Apple

Джерело – Business Pundit


Опубліковано Категорії Перли :)Позначки
 • Смерек В.Я (ГіперМудрець)

  Оце справжній креатив ! Нас ГіперМудреців це радує ! Є мало статей, постів, які б сподобались ГіперМудрецям. Адже планку ми ставимо дуже високу ! То окремі статті є креативними, але не є істинними. Інші є істинними, але не цікаво подані. Треті завуальовані, оброслі інформаційним буряном. Четверті є імпотентами, вони нагадують пожмакану шмату, адже в них немає потенції, енергетики, того, що здатне змінити людину, компанію, країну чи світ. Але цей пост нам ГіперМудрецям сподобався. Бо тут є сполучення креативу, естетики, гумору, з добавками правди. Чого тільки вартий сповзаючий логотип Yahoo !, посипаний DELL, обскубаний 3M та обгризиний APPLE. Це не креатив – це вже талант ! Будемо сподіватись що так звана фінансово-економічна криза дійсно тільки трохи посипле, обскубає та обгризе відомі компанії, а не завалить їх зовсім ! Чудово-креативно-естетично-правдивий пост !

 • Ivan

  🙂 Порвало

  З таким креативом ніяка криза не страшна. Супер!

 • -=*Mr_M@loY*=-

  Ваще разорвало!!!
  Аффтар жжёт!!!

 • Тарас

  КЛАСС!!!!!
  Тільки дивно, що ніхто не хоче продовжити цю справу. Наприклад кляте МТС з яйцем. Мишеня (криза), хвостиком зачепила, яйце й розбилось. Дійсно, МТС ж втрачає клієнтську базу.
  Або трикутна зірка Мерседеса, уявіть ії в стилі Сальвадора Далі (М`який час), Верхній промінь у вигляді знаку запитання, а бічні схилились, як вуса старого козака!!! Творіть жарти.

 • Смерек В.Я. (ГіперМудрець)

  Цікаві у Вас ідеї Тарас. Добре було б якби Ви знайшли собі художника чи дизайнера (достатньо навіть посереднього) і він на основі ваших ідей намалював цілу сотню таких "логотипів-інвалідів". Бо дійсно сама практика, сама дійсність сприяє популярності такої творчості. А ще краще візьміть і випустіть такий цілий буклет. Я мабуть буду першим, хто його купить. Звичайно рівень має бути досить високими. Але оцінюючи дві запропоновані ідеї, я бачу, що Вам це підсилу зробити. Успіху, Удачі та з Новим 2009 роком. Роком ГіперМудрості!