Секрети успіху в 8 словах за 3 хвилини

Секрети успіху в 8 словах за 3 хвилиниВиступ Річарда Джона (Richard St. John) – своєрідна вибірка найкращих ідей, з якими він зазвичай виступає перед студентами вищих навчальних закладів. Як говорить сам Річард: “Це насправді двохгодинна презентація, яку я скоротив до трьох хвилин”.

Для того, щоб дати відповідь на запитання, що ж лежить в основі успіху, Річард провів понад 500 інтерв’ю з різними людьми, потративши на це 7 років.

Отже, секрети успіху за Річардом – це:

Пристрасть (passion). Чи продовжували б ви займатися тією справою, якою займаєтесь, якби не отримували за неї ні копійки. Або, що навіть цікавіше – чи захотіли б ви продовжувати свою діяльність, якби вам довелося платити, щоб займатися нею?

Робота (work). Ніщо не дається легко. Іноді для досягнення цілі доводиться багато гнути спину. Головне, щоб те, що ви робите, приносило вам справжнє задоволення!

Майстерність (good). Зосередьтесь на якомусь одному виді діяльності і досягніть майстерності в ньому.

Фокус (focus). Головне зосереджуватися на одному виді діяльності, а не розпорошуватися на велику кількість різних речей.

Рішучість (push). Не давайте собі спуску. Не дозволяйте впасти у лінь. Завжди підштовхуйте себе! Ніколи не піддавайтесь сумнівам чи страхам.

Задоволення потреб (serve). Для того, щоб стати мільйонером, потрібно запропонуваи іншим цінності на мільйон!

Ідеї (ideas). Якщо у вас є унікальна ідея – досягнути успіху набагато легше! А отримати унікальну ідею часто буває зовсім не так складно, як ми звикли думати. Для цього потрібно лише слухати, спостерігати за оточенням, бути уважним, задавати питання і вирішувати проблеми…

Наполегливість (persistence). Саме наполегливість знаходиться в основі успіху. Можна зі впевненістю сказати, що якщо ви не будете володіти якимись надзвичайними якостями але будете дуже наполегливими – ви досягнете успіху.

  • brama

    Ярославе, дякую за натхнення.

  • Taras

    "Не давайте собі спуску" Собі?? А як бути з оточенням? Може їм також краще спуску не давати??

  • Смерек В.Я. (ГіперМудрець)

    Нє, ну хлопці та дівчатка давайте трохи пригальмуйте ! Успіх, успіх та й успіх. Більше й нічого й не чути. Світ став успіхоорієнтованим. А толк то який. Ну досягнула людина успіху. Ну і що далі. А чому ви не пишете про страждання, які вона відчуває коли но тільки хоче досягнути успіху, коли його досягає, коли всіма силами тримається за цей успіх і вже кінцем коли її "їде дах" після того як її успіх покинув. Успіх це "хобка" для лохів. От уявіть собі сидять такі собі мудрі дядечки чи то в космосі, чи на Манхетені і думу собі думають – а, щоб це нам таке придумати, а щоб ті дураки та й крутили то чортове колесо яким можна назвати наше придуркувати життя на цьому світі (правда є люди, в яких життя наповнене благородним смислом). І придумали. І назвали це УСПІХОМ ! Я вам як ГіперМудрець скажу таке Концепція Успіху – то Атстой. Вся сила в Мудрості ! Перед тим, як я вам розкривує більш детальніше свою концепцію ГіперМудрості (свій блог я планую вести 3-5 років) то подивіт