Народження імені: Hertz

Народження імені: Hertz
У 1923-му році Джон Д. Хертц купив у Вальтера Якобса дванадцять автомобілів марки Ford Т для заснованого їм п’ять років тому власного маленького підприємства, яке надавало послуги з найму машин. Він пофарбував їх у жовтий колір – колір компанії, президентом якої він був й яка надавала автомобілі в прокат або для найму.

До цієї компанії входили приватні гаражі під назвою Yellow Cab (“Жовтий кеб”), Yellow Truck (“Жовта” машина”) і Coach Manufacturing Company. Нью-йоркські таксі так і залишили собі ці кольори. По цій же причині до наших днів зберігся й жовтий колір у логотипі фірми. На щастя, інші автомобілі марки Ford, які купувала фірма Hertz, залишалися чорними – не помітний колір найбільше пасував для найманої машини. До того ж Ford тоді випускав автомобілі тільки одного кольору – чорного.

Із книги Бернара Галі “BRAND: Народження імені”

НЕ ПРОПУСТІТЬ:
Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.
Детальніше →