Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОНСАЛТИНГ | Проектний досвід 9 червня 2011 р.

Як втілювати проекти

Майкл МакЛафлін (Michael McLaughlin)
Майкл МакЛафлін
(Michael McLaughlin)
Практично під час кожного польоту на літаку ви з великою ймовірністю зустрінете принаймні одного пасажира, який намагатиметься "впихнути" свій багаж у поличку над кріслами. При цьому всі пасажири в салоні бачитимуть, що це неможливо, оскільки багаж занадто великий.

Іноді план проекту чимось нагадує цей багаж. Він настільки переповнений і навантажений, що його навряд чи можливо втілити в життя. Тому, займаючись розробкою плану, дуже важливо пам'ятати про кілька базових аспектів:

  1. Більшість планів лише на третину відображають реальність. А на дві третини вони відображають ваші мрії. Потрібно зрозуміти і змиритися з тим, що наскільки б хорошим не був план, у ньому завжди буде дуже багато місця для "непевності". Наприклад, якщо ви на 85% впевнені, що зможете вчасно закінчити перший етап плану і на 80% впевнені, що вчасно впораєтесь з другим етапом, то шанс вчасного закінчення обидвох етапів складатиме всього 68%. Не надто хороший показник, але це сувора реальність.

  2. У кожному проекті є свої затримки, які потрібно передбачати, навіть якщо ви на них не розраховуєте. Наприклад, коли команда досягає певної короткострокової цілі (етапу проекту) — вона на певний час розслабляється і перестає працювати. Після активної роботи всім потрібен час на відновлення. Втім, під час розробки плану, ви швидш за все забудете врахувати ці паузи.

  3. Людям притаманно відкладати найскладніші проблеми на останній момент. Якщо під час проекту ви зіткнулися з проблемою, то швидш за все відкладете її вирішення до тих пір, поки це не стане абсолютно критичним. Як наслідок, коли проект добігатиме своєї фінальної стадії, ви зіткнетеся з найскладнішими проблемами.

Що можна зробити для покращення ситуації? Потрібно почати з найбільш очевидного і "вбудувати" якомога більше гнучкості у ваш план. В жодному разі не можна вносити в план пункти, які дуже складно або неможливо досягнути. Якщо команда не вірить у реальність реалізації вашого проекту, то вона буде настільки демотивована, що практично зруйнує його.

Можна також визначити більш, ніж один прийнятний результат проекту, перш, ніж взятися за його втілення. Таким чином ви зможете підлаштовувати свої рішення залежно від розвитку подій.

Налаштуйтеся на перерви у діяльності команди при досягненні кожної ключової цілі. Внесіть цей пункт у план. Розпишіть, як ви плануєте святкувати досягнення поточних цілей. І пам'ятайте, вам повинна ефективна і енергійна команда, а цього неможливо досягнути, якщо ви не даєте їй достатньо часу на відпочинок.

За матеріалами "Getting Projects to “Done”", Consult This.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Правила выдающейся карьерыПравила выдающейся карьеры
Как очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступкиКак очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступки
Разговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своегоРазговор по существу. Искусство общения для тех, кто хочет добиваться своего
Как оказывать влияние. Новый стиль управленияКак оказывать влияние. Новый стиль управления
Корпократия. Как генеральные директора прибирают к рукам миллионы долларовКорпократия. Как генеральные директора прибирают к рукам миллионы долларов

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  
Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)