ПОДІЇ | Post Factum

Провідні бізнес-школи мають серйозні наміри щодо України

Звіт із медіа-зустрічі з представниками світових бізнес-шкіл

У понеділок 6-го жовтня, у приміщенні гостинного ресторану "Варенична №1" відбулася медіа-вечеря, організована представниками QS World MBA Tour напередодні великої виставки MBA-освіти у Києві. Окрім, власне, організаторів QS MBA Media Dinner, на зустрічі були присутні представники провідних світових бізнес-шкіл та представники преси. Про досвід своїх закладів та виклики, з якими сьогодні доводиться стикатися бізнес-школам розповідали представники Chicago GSB, Kellogg School of Business, CEU Business School, московської бізнес-школи "Сколково" та Києво-Могилянської бізнес-школи.

Зважаючи на швидкість розвитку України як новітнього ринку, а також тотальну світову економічну кризу, яка все більше та більше захоплює провідні країни, зростає інтерес до бізнес-освіти. З'являється все більше та більше студентів, які бажають навчатися та отримувати досвід за межами своєї батьківщини. Зростанню попиту сприяє і підвищення популярності так званих дистанційних програм навчання, які дають змогу отримувати бізнес-освіту залишаючись у стінах рідної компанії.

Учасники зустрічі говорили про те, що під час економічної кризи попит на бізнес-освіту насправді зростає. Адже роботи у корпораціях стає менше і люди отримують простір для розвитку та більше часу для освіти. Коли ж економіка ступить на шлях свого закономірного посилення — люди, які вже матимуть хорошу освіту, зможуть максимально ефективно проявити себе на робочих місцях.

Говорили про бізнес-рейтинги та проблеми, які можуть виникати при створенні подібних. В Україні наразі існують лише внутрішні рейтинги бізнес-шкіл, які проводяться журналом "Деловой". Втім, вже в цьому році видання планує провести більш широкомасштабний проект та створити загальний рейтинг світових бізнес-шкіл.

Організатори QS World MBA Tour та медіа-вечері, в свою чергу, також пропонують інструмент, який дає змогу створити власний рейтинг бізнес-шкіл, що базуватиметься на важливих для студента критеріях. Не дарма ж говорять: скільки рейтингів — стільки й переможців. Інструмент же від QS Top MBA (Top MBA Scorecard) дозволяє обрати саме ті критерії, які мають значення для вас і знайти школу, яка ідеально їм відповідає.

Не обійшли стороною і проблем вітчизняної бізнес-освіти. Говорили про переважну неготовність українських бізнес-шкіл надавати інформацію про себе у міжнародному форматі. Таким чином, якщо у нас і знайдеться по-справжньому достойна школа — існує ризик, що про неї попросту не дізнаються потенційні студенти з інших куточків світу.

Загалом же, зустріч відбулася на найвищому рівні і, безперечно, виявилася корисною для всіх її учасників. Продовження та ще більше спілкування відбулося на форумі, який відбувся наступного дня.

Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
29-30 червня 2017
Київ, Нивки-Холл
Управлінський облік: стратегія управління компанією (Олена Павлова)
30 червня 2017
Одеса, Brain & Lemons
Курс "Промова Лідера. Ораторське мистецтво" (Ксенія Селіна). -50% для перших 4-х учасників
4-6 липня 2017
Київ, Готель «Мир»
Школа Продавця (Наталія Дегтярьова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мир 3.0. Глобальная интеграция без барьеровМир 3.0. Глобальная интеграция без барьеров
Ментальные ловушки на работеМентальные ловушки на работе
Lift. Поднимите энергию на максимально возможный уровеньLift. Поднимите энергию на максимально возможный уровень
Доведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектовДоведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектов
Обрести уверенность в себе. Что означает быть ассертивнымОбрести уверенность в себе. Что означает быть ассертивным


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)