Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ПОДІЇ | Post Factum

Провідні бізнес-школи мають серйозні наміри щодо України

Звіт із медіа-зустрічі з представниками світових бізнес-шкіл

У понеділок 6-го жовтня, у приміщенні гостинного ресторану "Варенична №1" відбулася медіа-вечеря, організована представниками QS World MBA Tour напередодні великої виставки MBA-освіти у Києві. Окрім, власне, організаторів QS MBA Media Dinner, на зустрічі були присутні представники провідних світових бізнес-шкіл та представники преси. Про досвід своїх закладів та виклики, з якими сьогодні доводиться стикатися бізнес-школам розповідали представники Chicago GSB, Kellogg School of Business, CEU Business School, московської бізнес-школи "Сколково" та Києво-Могилянської бізнес-школи.

Зважаючи на швидкість розвитку України як новітнього ринку, а також тотальну світову економічну кризу, яка все більше та більше захоплює провідні країни, зростає інтерес до бізнес-освіти. З'являється все більше та більше студентів, які бажають навчатися та отримувати досвід за межами своєї батьківщини. Зростанню попиту сприяє і підвищення популярності так званих дистанційних програм навчання, які дають змогу отримувати бізнес-освіту залишаючись у стінах рідної компанії.

Учасники зустрічі говорили про те, що під час економічної кризи попит на бізнес-освіту насправді зростає. Адже роботи у корпораціях стає менше і люди отримують простір для розвитку та більше часу для освіти. Коли ж економіка ступить на шлях свого закономірного посилення — люди, які вже матимуть хорошу освіту, зможуть максимально ефективно проявити себе на робочих місцях.

Говорили про бізнес-рейтинги та проблеми, які можуть виникати при створенні подібних. В Україні наразі існують лише внутрішні рейтинги бізнес-шкіл, які проводяться журналом "Деловой". Втім, вже в цьому році видання планує провести більш широкомасштабний проект та створити загальний рейтинг світових бізнес-шкіл.

Організатори QS World MBA Tour та медіа-вечері, в свою чергу, також пропонують інструмент, який дає змогу створити власний рейтинг бізнес-шкіл, що базуватиметься на важливих для студента критеріях. Не дарма ж говорять: скільки рейтингів — стільки й переможців. Інструмент же від QS Top MBA (Top MBA Scorecard) дозволяє обрати саме ті критерії, які мають значення для вас і знайти школу, яка ідеально їм відповідає.

Не обійшли стороною і проблем вітчизняної бізнес-освіти. Говорили про переважну неготовність українських бізнес-шкіл надавати інформацію про себе у міжнародному форматі. Таким чином, якщо у нас і знайдеться по-справжньому достойна школа — існує ризик, що про неї попросту не дізнаються потенційні студенти з інших куточків світу.

Загалом же, зустріч відбулася на найвищому рівні і, безперечно, виявилася корисною для всіх її учасників. Продовження та ще більше спілкування відбулося на форумі, який відбувся наступного дня.

Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Работа твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым деломРабота твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым делом
Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?
Принцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкосьПринцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкось
Один плюс один равно триОдин плюс один равно три
Эффективность на работе. Держать фокус. Управлять своей энергией. Добиваться выдающихся целейЭффективность на работе. Держать фокус. Управлять своей энергией. Добиваться выдающихся целей

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)