ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 2.0. Бізнес-конференція на основі реальних кейсів


КОМЕНТАРІ | Implementation Quotient 10 червня 2015 р.

Від мети до дії

Джерело: innovations

Чому одним керівникам вдається досягати значно більшого, ніж іншим? Справа тут не в тому, скільки менеджер знає, а в тому, наскільки вдало він вміє імплементувати задумане. Недостатньо мати гарні ідеї — потрібно діяти, втілювати їх у життя. Багато лідерів мають чудову візію, але вона так і залишається на папері або в голові. Марк Сенборн (Mark Sanborn), президент Sanborn & Associates, Inc., експерт з лідерства, командоутворення та обслуговування клієнтів, розповідає про те, як збільшити власний "коефіцієнт втілення ідей" (Implementation Quotient).

Марк Сенборн (Mark Sanborn)
Марк Сенборн
(Mark Sanborn)
1. Не відмовляйтесь від масштабних цілей. Велика помилка — обмежуватись посередніми цілями, щоб гарантовано їх досягти. Насправді така мета не здатна буде запалити співробітників ентузіазмом, та й сам керівник навряд чи буде відданим їй.

Маленькі мрії — це майже так само погано, як повна відсутність мрій. Мета, яку ми ставимо перед собою, має кидати нам виклик, а не заспокоювати нас, не лишати нас у зоні комфорту.

2. Дуже детально плануйте досягнення мети. Поставте собі такі питання: з яких причин ви прагнете цієї мети? Спроможність досягти цілі залежить від того, навіщо вам результат. Вірні причини — це ніби паливо для вашої мотивації.

Далі спитайте себе: що має бути зроблено, щоб досягти мети? Визначте ключові кроки проекту та складові, які потрібно забезпечити для його успіху.

Хто буде займатись виконанням цих кроків? Визначте відповідальних на кожному етапі проекту.

І, нарешті, коли має бути закінчено кожен крок? Без чіткого дедлайну ви не зможете ані відслідковувати прогрес, ані гарантувати результат.

3. Співпрацюйте з іншими. Потрібно постійно відслідковувати ступінь залучення людей до проекту. Якщо другий етап було виконано вірно, то кожен працівник знає, за що він несе відповідальність. Тому завдання керівника — моніторити прогрес та, при необхідності, пропонувати допомогу чи мотивувати людей. Звісно, при цьому варто уникати мікроменеджменту — нехай підлеглі самі вирішують, яким шляхом краще дістатись мети, ви ж оцінюйте лише результат.

4. Будьте прикладом. Працівники обов'язково спостерігатимуть за тим, що робитиме керівник. Тому йому дуже важливо зберігати ентузіазм та діяти — інакше робота підлеглих також почне буксувати.

5. Постійно вдосконалюйтесь. Відомий музикант Жан-П'єр Рампаль казав: «Бувають вечори, коли я виходжу до публіки і граю досконало. Наступного вечора я виходжу — і граю ще краще». Керівнику потрібно робити те саме: постійно шукати шляхи, як працювати ефективніше. Звісно, фінальна мета — це досягти результату, але варто пам'ятати про мету ще вищого порядку — досягти найкращого з можливих результату.

За матеріалами "5 Ways to Increase Your IQ (Implementation Quotient)", Mark Sanborn.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
12 травня 2017
Київ, Готель «Мир»
Оплата за результатом KPI — мотивація 4.0 (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
16 травня 2017
Київ, kmbs
Управління репутацією в розгалуженій бізнес-структурі: як налагодити систему зсередини? (Євген Загорулько)
18-19 травня 2017
Київ, БЦ «Кубик»
Складська логістика торгового підприємства (Віктор Барановський)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Привычка к творчествуПривычка к творчеству
Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?
Управляй своей мечтой. Как реализовать любой замысел, проект, планУправляй своей мечтой. Как реализовать любой замысел, проект, план
Эмоциональный интеллект 2.0Эмоциональный интеллект 2.0
На пике возможностей. Правила эффективности профессионаловНа пике возможностей. Правила эффективности профессионалов


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)