КОМЕНТАРІ | Розвиток бізнесу 23 січня 2013 р.

Чим насправді є розвиток бізнесу?

Скотт Поллак (Scott Pollack), письменник, лектор та викладач у сфері бізнесу, дає відповідь на непросте запитання, чим насправді є розвиток бізнесу і чим він не є.

Скотт Поллак (Scott Pollack)
Скотт Поллак
(Scott Pollack)
"Я займаюся розвитком бізнесу", — ці амбітні слова сьогодні все частіше звучать із вуст найрізноманітніших менеджерів. Але спробуйте запитати у них, що означає "розвиток бізнесу" і ви швидше за все отримаєте з десяток різних інтерпретацій. Хтось скаже, що розвиток бізнесу — це продажі, інші стверджуватимуть, що це партнерство, а треті — постійна комунікація.

Працюючи у цій сфері протягом тривалого часу Скотт Поллак створив так звану "Велику Об'єднану Теорію" розвитку бізнесу. Він переконаний, що розвиток бізнесу — це створення довгострокової цінності для організації через клієнтів, ринки та стосунки. Основна суть розвитку бізнесу полягає у зв'язках, які створюються між різними можливостями, і допомагають компанії зростати.

Довгострокова цінність

Кожна компанія може знайти як мінімум кілька способів заробити "швидкі гроші". Але розвиток бізнесу не може базуватися на "швидкому збагаченню", яке зазвичай базується на перемозі одних та програші інших учасників бізнесу. Адже цінність, яка створюється в результаті таких маніпуляцій, дуже швидко зникає. Саме тому розвиток бізнесу базується на довгостроковій цінності, в результаті якої виграють всі партнери, а компанія рухається до довгострокового зростання.

Клієнти

Саме клієнти платять за ваші продукти та сервіси, а отже без них ніякого бізнесу взагалі не буде. Але для ефективного розвитку потрібно пам'ятати, що не кожна людина є природнім клієнтом для вашого бізнесу. Ви повинні чітко знати, на кого орієнтуєтесь.

Ринки

Найпростіший спосіб ідентифікувати ринки — це розмежовувати їх за географічним принципом. Але клієнти також "існують" у ринках, які визначаються демографічними показниками, стилем життя та купівельною спроможністю. Ідентифікація можливостей виходу на нові ринки — один із найефективніших інструментів розкриття довгострокової цінності.

Стосунки

Так само, як планети залежать від гравітації, яка не дає їм зійти з орбіти, будь-який успішний бізнес залежить від ефективних і міцних стосунків між його учасниками. Стосунки з партнерами, клієнтами, працівниками, постачальниками, медіа та всіма іншими — це фактор, який часто визначає, чи будуть успішними зусилля, витрачені на розвиток бізнесу.

За матеріалами "What, Exactly, Is Business Development?", Forbes.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
23 січня 2018
Київ, Готель «Мир»
Побудова системи оплати за результатом KPI — МОТИВАЦІЯ (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
24 січня 2018
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
30 січня 2018
Київ, Готель «Адріа»
Управління запасами: «ключ від сейфа, де гроші лежать» (Микола Іванов)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Второй шанс. Для ваших денег, вашей жизни и нашего мираВторой шанс. Для ваших денег, вашей жизни и нашего мира
Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?
Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкингаНикогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга
Горшочек, не вари! Как обуздать бесконечный поток писем и задачГоршочек, не вари! Как обуздать бесконечный поток писем и задач
Поцелуй лягушку! Научись превращать проблемы в возможностиПоцелуй лягушку! Научись превращать проблемы в возможности


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)