Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Розвиток компанії 17 липня 2008 р.

Індикатори для генеральних директорів

Будучи підприємцем, автор статті Боб Донеллі (Bob Donnelly) провів значну частину свого життя займаючись стартапами, а також розвитком та продажем бізнесів. Він також спробував себе на управлінських посадах таких компаній, як IBM, Pfizer та Exxon. Сьогодні Боб розмірковує про індикатори, на які варто звертати увагу генеральним директорам для того, щоб максимально успішно розвивати свою компанію.

Роберт Донеллі (Robert M. Donnelly)

Боб Донеллі розповідає, що йому часто доводилося мати справу із керівниками, які завжди хочуть знати, на що їм звертати увагу при розвитку своєї компанії. Більшість топ-менеджерів беруть до уваги лише найбільш типові та звичні фінансові результати компанії. Ці індикатори стали звичними для більшості генеральних директорів, але на жаль вони не здатні жодним чином вказати на динаміку розвитку бізнесу та відкрити перспективи, які постають перед компанією у майбутньому.

Варто відзначити, що успішні компанії більше концентруються на ринковій динаміці, яка асоціюється із досягненням довгострокових стратегічних цілей, а не на короткострокових історичних фінансових результатах. Так, генеральні директори розуміють, що якщо вони зуміють успішно підвищувати цінність свого продукту для клієнта — тоді фінансова успішність стане закономірним результатом їхньої діяльності.

То на що ж потрібно орієнтуватися? Яким індикаторам віддавати перевагу?

У якому б бізнесі ви не працювали — основною метою вашої діяльності та навіть існування є саме споживачі. Адже тільки даючи їм те, заради чого вони і приходять у вашу компанію, ви забезпечите лояльність та бажання повертатися до вашої компанії знову і знову. А це, у свою чергу, означатиме зростання бізнесу.

Окрім того, генеральним директорам варто звертати увагу і на середню "цінність" кожного окремо взятого споживача для компанії. Слід невпинно стежити за цим показником для того, щоб при найменшому його скороченні ви могли визначити причину і виправити її. При цьому дії, які здійснюватимуть компанії на підтримку середньої "цінності" клієнтів, зовсім не обов'язково відразу відзначаться на результативності компанії. Але при цьому слід розуміти, що якби вони не були здійснені — то у недалекому майбутньому компанія могла б пережити крах.

Разом із розвитком ІТ-технологій сьогодні зростає і кількість способів збору інформації про ваших клієнтів, відкриваються нові можливості для аналізу. Тому було б просто нерозумно не використовувати ці можливості на користь компанії.

Перше питання, яке слід завжди собі задавати — які процеси у компанії мені хотілося б відстежувати? І тільки давши відповідь на це питання можна обрати ключові індикатори, які матимуть для вас найбільше значення.

За матеріалами "The CEO Scorecard", Сhief Executive.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.
РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Нетворкинг для интровертовНетворкинг для интровертов
Новые размышления о личном развитииНовые размышления о личном развитии
Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкингаНикогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга
Правила выдающейся карьерыПравила выдающейся карьеры
Секреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как ЛинкольнСекреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как Линкольн

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  
Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)