КОМЕНТАРІ | Взаємодія з керівником 9 січня 2018 р.

Ляльковод: як правильно маніпулювати босом

Джерело: K.Fund Media

Вам може не подобатися, що у вас є бос. Але поки ви не готові відкривати свій бізнес, бос у вас буде завжди. Ваша взаємодія з керівником визначатиме якість вашого життя на роботі, а також розвиток вашої кар’єри. Ці стосунки варті того, аби не наробити помилок.

Ляльковод: як правильно маніпулювати босом Ось 6 порад від Мінді Макензі (Mindy Mackenzie), авторки книги «Сміливе рішення: Сила істини, сказаної вашому босу, одноліткам та команді» (The Courage Solution: The Power of Truth Telling with Your Boss, Peers, and Team), щодо створення правильних стосунків, які будуть працювати на вас.

1. Познайомтеся із босом настільки добре, наскільки це можливо

Ви не можете керувати тим, кого не розумієте повністю. Отже, Мінді Макензі радить присвятити час та свідомо докласти зусиль, аби дійсно пізнати свого боса. «Проведіть час, намагаючись зрозуміти, ким є ваш начальник, як він влаштований», — говорить вона.

2. Дізнайтеся про бізнес усе, що тільки можна

Ознайомтеся із бізнесом, в якому ви працюєте, начебто ви є власником або виконавчим директором. У будь-якому разі, якщо ви хочете досягти лідерської ролі в компанії, це зробити необхідно, але це також принесе користь, навіть якщо ви цього не хочете.

3. Прагніть більше спілкуватися

Берить на себе ініціативу, повідомляючи свого начальника, якщо ви припустилися помилки. Це також означає продемонструвати йому користь від сумнівів. Ці принципи є ціною створення міцних взаємоповажних стосунків із вашим босом. І вони потребують певної міри мужності.

4. Питайте, що є головним для вашого боса

Питайте, що є головним пріоритетом на тиждень, аби ви могли надавати інформацію або пропонувати рішення тоді, коли вони матимуть найбільший вплив. Якщо ви це зробите, то ваші ідеї та пропозиції привернуть належну їм увагу та повагу.

5. Відгукуйтеся позитивно

Якщо ви ненавидите свого боса, це не спрацює. Але якщо є речі, які він або вона робить правильно, обов’язково про це скажіть. Шукайте риси, якими ви захоплюєтеся та які поважаєте, і повідомляйте про це босу та іншим.

6. Принесіть вашому начальникові успіх

Доти, доки ви вирішуєте працювати на свого боса, ваша робота полягає у тому, аби синхронізуватися з цією людиною, а не навпаки. Знайдіть думки і підхід, які зроблять вас та вашого боса успішними.

За матеріалами "How to Manage Your Boss: 6 Inside Secrets", Inc.

Ілюстрація: Depositphotos.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
23 січня 2018
Київ, Готель «Мир»
Побудова системи оплати за результатом KPI — МОТИВАЦІЯ (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
24 січня 2018
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
30 січня 2018
Київ, Готель «Адріа»
Управління запасами: «ключ від сейфа, де гроші лежать» (Микола Іванов)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Управленческое консультирование. Введение в профессиюУправленческое консультирование. Введение в профессию
Великолепные мероприятия. Технология и практика event managementВеликолепные мероприятия. Технология и практика event management
100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать100 лучших бизнес-книг всех времен. О чем они и почему их следует прочитать
Однозадачность. Успевайте больше, фокусируясь только на одном делеОднозадачность. Успевайте больше, фокусируясь только на одном деле
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунгляхМудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)