КОМЕНТАРІ | Лідерство 2 квітня 2012 р.

Навички ідеального лідера

Люк Джонсон (Luke Johnson), голова правління компанії Risk Capital Partners розповідає про десять ключових якостей ідеального лідера.

Люк Джонсон (Luke Johnson)
Люк Джонсон
(Luke Johnson)
Біблія говорить нам, що людина — істота грішна. Тому не дивно, що всі керівники, будучи людьми, також мають свої сильні і слабкі сторони. Та якщо припустити, що ідеальний лідер все-таки може існувати, якими якостями він повинен володіти?

Люк Джонсон склав свій власний перелік навичок, притаманних ідеальному лідерові.

  1. Знання. Кожен менеджер повинен на найвищому рівні розуміти компанію, якою він керує а також сферу, у якій працює ця компанія, та її ринок, клієнтів і конкурентів.

  2. Впевненість у власних силах. Ефективно керувати людьми може тільки екстраверт з високим рівнем впевненості у власних силах.

  3. Самодисципліна. Ніхто не здатен досягнути успіху в контролі над іншими, якщо він не може контролювати себе. Основною ознакою сили волі є вміння залишатися спокійним навіть у найбільш стресових ситуаціях.

  4. Рішучість. Основна функція керівника — приймати рішення. Якщо лідер занадто багато вагається — він навряд чи зможе стати успішним.

  5. Вміння працювати з даними та числами. Компетентний керівник добре аналізує дані і у сфері цифр почуває себе як риба у воді. Йому не обов'язково бути бухгалтером, але принаймні його не повинні лякати фінансові звіти.

  6. Позитивізм. Лідери повинні знати, що мотивує людей. Вони повинні вміти надихати їх та давати їм нові сили навіть у найскладніших обставинах. Природні оптимісти підійдуть для цієї ролі якнайкраще, тоді як песимістам та людям, схильним до депресії, буде складно досягнути успіху.

  7. Комунікативність. Керівники повинні бути комунікабельними та переконливими. Їм не обов'язково перетворюватися на ораторів, але вони повинні вміти чітко і однозначно донести свою точку зору до інших.

  8. Наполегливість, готовність багато і важко працювати. Якщо лідер справді хоче досягнути вершини — йому потрібно дуже любити свою роботу і повністю їй віддаватися. Баланс між роботою та особистим життям справжнім лідерам тільки сниться.

  9. Надійність. Лідери як ніхто інший повинні дотримуватися своїх обіцянок, оскільки саме на їхній приклад будуть рівнятися люди в компанії. Якщо лідер дозволяє собі бути нечесним — значить він вирощує компанію брехунів.

  10. Прагматичність. Бізнес — це практичне заняття, а не теоретична вправа. Людина, яка керує компанією, практично не має часу на те, щоб просто мріяти.

За матеріалами "Luke Johnson: the ideal leader", Chief Executive Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 січня 2017
Київ, Український дім
Менеджер і команда. Як створити команду мрії (Максим Батирєв)
24 січня 2017
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
26-27 січня 2017
Київ
Спеціаліст із навчання і розвитку — SpTD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)Три признака унылой работы. История со смыслом для менеджеров (и их подчиненных)
Преврати себя в бренд! 50 верных способов перестать быть посредственностьюПреврати себя в бренд! 50 верных способов перестать быть посредственностью
Стратегия успеха. Как избавиться от навязанных стереотипов и найти свой путьСтратегия успеха. Как избавиться от навязанных стереотипов и найти свой путь
Включайся! Жінки, робота й воля вести за собоюВключайся! Жінки, робота й воля вести за собою
На пике возможностей. Правила эффективности профессионаловНа пике возможностей. Правила эффективности профессионалов

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)