Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Робочий процес 30 січня 2013 р.

Перестаньте дратувати своїх підлеглих

Джулі Вінкл Гуліоні (Julie Winkle Giulioni), консультант та експерт з питань розвитку персоналу, пояснює, яким чином лідери можуть вплинути на підвищення ефективності своїх підлеглих, а також розповідає про ті речі, які дратують співробітників.

Джулі Вінкл Гуліоні (Julie Winkle Giulioni)
Джулі Вінкл Гуліоні
(Julie Winkle Giulioni)
Мотивація співробітників та їх залученість у робочий процес часто є наслідком не стільки якихось особливих навичок лідера, скільки його здатності не втручатися у процес і не дратувати своїх підлеглих.

Нижче наведено перелік речей, які найбільше дратують співробітників:

  1. Нечіткі очікування. Більшість працівників щиро прагнуть зробити для компанії все, що у їхніх силах. Вони хочуть бути частиною спільноти і демонструвати високу ефективність. Але на перешкоді цьому стає той факт, що представники компанії просто не доносять до підлеглих, який результат від них очікується.

  2. Недовикористання. Для підлеглих дуже важливо, щоб їхні навички використовувалися максимально ефективно. Існує кілька десятків досліджень, які свідчать про прямий зв'язок між тим, наскільки застосовуються таланти співробітників, та їхньою залученістю у робочий процес. Якщо ви, як лідер, не даєте змоги працівнику проявитися, то ви просто дратуєте його.

  3. Зайві системи, правила та процеси. Деякі компанії занадто захоплюються процесом формалізації. Вони намагаються вигадати правила для всього, що відбувається у компанії. Це перетворює організації на монструозні структури, які не можуть ні розвиватися, ні нормально функціонувати. І звісно ж — це дратує співробітників.

  4. Непродуктивне використання часу. Ніщо так не виводить з себе працівників, ніж марнування їхнього часу. Численні зустрічі, наради та узгодження — все це аж ніяк не сприяє підвищенню ефективності роботи.

  5. Постійні зміни. З одного боку, компанії необхідно змінюватися для того, щоб зберігати свою ефективність в сучасному мінливому середовищі. Втім, деякі компанії, схоже, просто не розуміють, про які зміни йдеться і починають впроваджувати "зміни заради змін". Чи варто говорити, що такі зміни викликають у людях супротив?

Тому, складаючи плани щодо підвищення результативності компанії лідерам слід думати про те, що вони роблять неправильно так само, як і про те, що їм слід навчитися робити правильно. Замість впровадження нових практик, можливо, слід просто відмовитися від кількох типів поведінки, які просто дратують співробітників.

За матеріалами "Stop driving your employees nuts", SmartBlogs.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Размышления о личном развитииРазмышления о личном развитии
Воплощение идей. Как преодолеть разрыв между видением и реальностьюВоплощение идей. Как преодолеть разрыв между видением и реальностью
Персональный ребрендинг. Как изменить свой имидж, сохранив репутациюПерсональный ребрендинг. Как изменить свой имидж, сохранив репутацию
Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?
Поднимая планку. Как работать эффективнее, мыслить масштабнее и успевать большеПоднимая планку. Как работать эффективнее, мыслить масштабнее и успевать больше

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)