РЕЦЕНЗІЇ | Книги 7 грудня 2005 р.

Топ 10 книжок для шукачів роботи та бажаючих змінити кар'єру

Джерело: Humanresources.about.com

Якщо Ви цікавитесь останніми новинками світового ринку праці, Вам може стати в нагоді цей невеликий перелік корисних, на думку Susan M. Heathfield, американського консультанта та спеціаліста у галузі HR, книг. Вони можуть допомогти знайти саме Ваш шлях та саме Вашу кар'єру, яка втілить у життя саме Ваші найважливіші потреби, інтереси, цілі.

 1. Rites of Passage at $100,00 to $1 Million+ (Ритуал за ціною від 100 000 до 1 мільйону дол. США+)
  Класична книга для пошуку роботи, яку написав John Lucht для директорів та професіоналів. Книгу було переписано, оновлено та поповнено новою інформацією щодо пошуку в Інтернеті. Гарна інформація по роботі з професіоналами з пошуку роботи.

 2. The Secrets of Executive Search (Секрети пошуку директорів)
  Книга Robert M. Melancon супроводжує читача на кожному кроці в процесі пошуку роботи. Тут також можна знайти приклади з власного досвіду автора по пошуку кандидатів на управлінські посади.

 3. Now, Discover Your Strengths (Розкривайте Ваші сильні сторони зараз)
  Чудова книга Marcus Buckingham та Donald O. Clifton про те, що робить менеджерів видатними, згадуючи понад 30 позитивних рис людини. Вона зможе Вам допомогти дізнатися багато про те, що робить Ваші таланти та навички унікальними, та яка сфера діяльності підходить саме Вам.

 4. What Color Is Your Parachute? (Якого кольору Ваш парашут?)
  Richard Nelson Bolles вперше запропонував цю книгу більше 25 років назад, і вона все ще залишається однією з кращих у своєму роді. Вона залишається сучасною та свіжою ще й завдяки щорічному оновленню. Вона допомагає шукачам нової роботи знайти посади, які б відповідали їх інтересам, цінностям, потребам. Це гарний посібник із загальних питань пошуку роботи.

 5. Insights for the Journey (Знання для подорожі)
  Ще одна цікава книга John Lucht, яка зможе підказати, що саме є важливим для Вашого кар'єрного зростання. Книга основана на розмовах з тисячами лідерів у галузі пошуку менеджерів та охоплює 30-річний досвід.

 6. Don't Send a Resume: And Other Contrarian Rules... (Не відсилайте резюме: та інші нетрадиційні правила…)
  Якщо Ви вже остаточно розчарувалися у традиційних методах пошуку роботи, можливо, книга Jeffrey J. Fox може порадити Вам дещо інші підходи, які працюватимуть на Вас. У будь-якому разі, це досить непогане доповнення до вже існуючих методів.

 7. Wishcraft: How to Get What You Really Want (Омріяна робота: як отримати те, що справді хочеш)
  Випробувана часом книга, яку написали Barbara Sher та Annie Gottlieb. Вона надає ефективні стратегії для впровадження справжніх змін у життя та зможе навчити розкрити свої сильні сторони на навички; перетворити страхи та негативні емоції на позитивні інструменти; визначити шлях до мети, більше того, визначити конкретну дату її досягнення та багато іншого!

 8. It's Only Too Late if You Don't Start Now (Буде дуже пізно, якщо Ви не почнете відразу)
  Одна з найкращих книг Barbara Sher. Люди з усього світу, які її читають, шкодують, що не мали такої змоги 10 років назад. Вона наповнена нетрадиційними знаннями про вибір, який ми робимо у другій половині життя.

 9. Free Agent Nation (Нація вільних агентів)
  Ви ніколи не розглядали можливість стати незалежним контрактором? Daniel H. Pink розповідає, що найшвидший шлях просунутися у кар'єрі — це приватний бізнес. Будьте самі собі боссом. Довідайтесь, що для цього необхідно. Дослідіть альтернативи. І не пошкодуйте.

 10. I Could Do Anything If I Only Knew What It Was (Я б зміг зробити будь-що, якби тільки знав, що саме робити)
  Barbara Smith і Barbara Sher намагаються побудити Вас жити життям, для якого Ви створені, займатися справою, про яку Ви мріяли. Ви можете створити роботу, яку хочете, з того, що є важливим для Вас у житті. Автори цієї книги допоможуть Вам у цьому.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
1 жовтня 2020
Київ
Оплата за результатом: KPI-мотивація. KPI посад. Впровадження Системи Мотивації персоналу
5 жовтня — 7 грудня 2020
Київ
Курс «Управлінський коктейль»
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогуМіф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу
Розвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати метиРозвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати мети
Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний часТворча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)