РЕЦЕНЗІЇ | Книга 7 квітня 2006 р.

Jack Welch та чотири "E" Лідерства
(Jack Welch and the 4 E's of Leadership)

Jeffrey A. Krames (автор рецензованої книги) — один з найвідоміших експертів по бізнес-гуру Джеку Велшу (Jack Welch). Велш більше 20-ти років керував компанією General Electric (GE). За цей час вона стала однією із найвпливовіших та найцінніших корпорацій у світі, збільшивши свою вартість у понад 30 разів. Очевидно, що цього факту цілком достатньо, щоб витратити дещицю часу на усвідомлення та розуміння визначальних характеристик найбільш знаменитих та потужних лідерів світу.

Модель чотирьох "Е" неодноразово згадувалася в бізнес-пресі. Книга ж унікальна тим, що дає хороший зразок цих характеристик — відмінні кейси. В ній також обговорюється можливість експортування моделі до інших компаній та в різні галузі.

4 "Е" лідерства:

  1. Energy (Енергія) — енергійні особистості завжди перебувають в русі. Такі люди володіють нескінченним джерелом енергії і прокидаються кожного ранку для того, щоб виконувати найскладнішу роботу із задоволенням. Енергійні люди постійно рухаються зі швидкістю 95 миль за годину, так що світ зі своїми 55 милями за годину не встигає за ними.

  2. Energizers (Активізатори) — знання, як мотивувати інших до енергійної роботи. Вміння заряджати інших людей власною візією. Активізатори знають, як надихнути людей на справу чи кампанію. Вони спокійно віддають управління іншим, коли все йде добре, але беруть на себе всю відповідальність, коли щось йде не так.

  3. Edge (Перевага) — це зазвичай люди, які полюбляють змагання. Окрім цього, вони вміють приймати насправді складні рішення: прийом людей на роботу, звільнення, розкрутка, просування і т. п. Немає таких справ, які були б занадто складними для них.

  4. Execute (Втілення) — ключ до всієї моделі. Якщо немає очевидних результатів, інші характеристики неефективні і навіть даремні. Ті, хто володіє цим останнім принципом, прекрасно розуміють, що активність і продуктивність — це різні речі. Вони вміють перетворити енергію та бажання на результативність.

Наприкінці кожного розділу Krames влаштовує невеликий тест, для оцінки Вашої відповідності до принципів 4 "Е". Крім тесту, знайдемо практичні рекомендації, які допоможуть Вам та Вашій організації підняти свою оцінку на шкалі 4 "Е".

Друга частина книги, використовуючи безліч прикладів, показує, яким чином дана стратегія може бути втілена у інших бізнесах та галузях. Зустрінемо також безліч цікавих ситуацій та згадок про найвідоміших керівників та їхні стратегії.

В основі структури книги лежить чотири принципи:

  • пояснити модель 4 "Е" лідерства — її історію, розвиток тощо;
  • вказати можливі шляхи для використання та впровадження моделі в різноманітних компаніях;
  • ствердити валідність системи 4 "Е" шляхом спілкування з багатьма експертами, які підтримують і розробляють свою стратегію відповідно до неї;
  • показати, яким чином модель 4 "Е" буде працювати у наступному поколінні великих бізнес-лідерів.

Очевидно, що книга дійсно написана ідеально для досягнення поставлених цілей. І якщо Ви також прагнете стати великим лідером або заснувати компанію, базовану на принципах справжнього лідерства — Вам обов'язково слід познайомитися з книгою Jeffrey A. Krames.

Ярослав Федорак, за матеріалами The CEO Refresher.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
29-30 червня 2017
Київ, Нивки-Холл
Управлінський облік: стратегія управління компанією (Олена Павлова)
30 червня 2017
Одеса, Brain & Lemons
Курс "Промова Лідера. Ораторське мистецтво" (Ксенія Селіна). -50% для перших 4-х учасників
4-6 липня 2017
Київ, Готель «Мир»
Школа Продавця (Наталія Дегтярьова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Война за креатив. Как преодолеть внутренние барьеры и начать творитьВойна за креатив. Как преодолеть внутренние барьеры и начать творить
Искусство возможности. Как сыграть свою лучшую партию в карьере и жизниИскусство возможности. Как сыграть свою лучшую партию в карьере и жизни
Эффективные письменные деловые коммуникацииЭффективные письменные деловые коммуникации
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
MBA в кармане. Практическое руководство по развитию ключевых навыков управленияMBA в кармане. Практическое руководство по развитию ключевых навыков управления


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)