РЕЦЕНЗІЇ | Книга 20 грудня 2010 р.

Втеча з тісного офісу

Escape from Cubicle Nation

Надихнувшись реакцією читачів на публікації у своєму блозі Escape from Cubicle Nation, авторка Памела Слім (Pamela Slim) вирішила написати однойменну книгу "Втеча з тісного офісу: Від корпоративного в'язня до успішного підприємця" (Escape from Cubicle Nation: From Corporate Prisoner to Thriving Entrepreneur), в якій вона ділиться повним набором порад та інструментів для людей, які вирішили самі стати власними роботодавцями. У книзі ви знайдете всю необхідну інформацію від порад, як почати власний бізнес, і закінчуючи дискусією щодо емоційних аспектів підприємницва.

Попри стереотипізований жах, який викликає у нас світова економічна криза, жодна людина не зобов'язана залишатися на роботі, яку вона щиро ненавидить. А Памела Слім просто намагається показати, що насправді світ переповнений новими можливостями, і втеча з тісних стін остогидлого офісу набагато простіша, ніж може видатися.

Авторка провела більше десяти років, подорожуючи країною, як тренер для великих корпорацій. І її найбільше здивувало те, що багато найбільш успішних працівників таємно мріяли покинути свої грошовиті посади для того, щоб почати власний бізнес. Втім, більшість із них не мали анінайменшого уявлення, яким чином цього можливо досягнути.

Саме це спостереження привело Памелу до рішення створити власний блог, в якому ділитися досвідом та порадами. З часом кількість запитань та історій від "корпоративних в'язнів" перевершила будь-які, навіть найсміливіші очікування авторки. Разом зі зростанням популярності блога, вона часто проводила інтерв'ю з найяскравішими експертами у сфері підприємництва, розкриваючи максимально широкий набір тематик — починаючи з брендінгу і закінчуючи роботою в соцмержах та маркетингом.

До книги увійшли найкращі матеріали, які базуються на тисячах розмов та читацьких реакцій. У ній ви знайдете буквально все, що необхідно для остаточного прийняття найважливішого рішення у вашому житті — відкриття власного бізнесу. Памела знає, що прийняття рішення про відмову від звичної корпоративної роботи може бути надзвичайно складним і навіть страшним — і особливо, якщо у вас є сім'я чи інші зобов'язання. Саме страх часто виявляється тією перешкодою, яка заважає людям досягнути їхньої справжньої мрії.

Тому приготуйтесь дізнатися про реальні можливості, які завжди відкриті перед вами, і прийняти зважене рішення. І можливо — нарешті втекти з тісної коробки вашого офісу!

Ярослав Федорак, за матеріалами 800 CEO Read.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 липня — 9 серпня 2018
Київ
Управління проектами за методологією PMI (Анна Духович)
25-26 липня 2018
Київ
Управлінський облік. Фінанси. Бюджети (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
26 липня 2018
Одеса
Ух ти! Cервіс (Віталій Антощенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Самое важноеСамое важное
Прыгни выше головы! 20 привычек, от которых нужно отказаться, чтобы покорить вершину успехаПрыгни выше головы! 20 привычек, от которых нужно отказаться, чтобы покорить вершину успеха
Принцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкосьПринцип Питера, или Почему дела идут вкривь и вкось
Блестящая идея. Что надо знать, уметь и говорить, чтобы заставить ваши идеи успешно работатьБлестящая идея. Что надо знать, уметь и говорить, чтобы заставить ваши идеи успешно работать
Капитализм по-китайски. Государство и бизнесКапитализм по-китайски. Государство и бизнес


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)