РЕЦЕНЗІЇ | Книга 3 червня 2011 р.

Вбудована стабільність — Наступна корпоративна перевага

Embedded Sustainability: The Next Big Competitive Advantage

За кілька останніх років сталий розвиток перетворився із просто хорошої бізнес-практики на життєво необхідний елемент бізнес-стратегії. В першу чергу це було пов'язано зі змінами економічного контексту.

Книга Кріса Лесло (Chris Laszlo) та Наді Зексембаєвої (Nadya Zhexembayeva) "Вбудована стабільність" (Embedded Sustainability) розповідає про ключові рушії інновації, практичне мислення та здатність глибоко інтегрувати сталий розвиток у ДНК компанії, щоб виправдати очікування ринку чи розвинути свої ключові сильні сторони.

У світі, де єство визначає репутацію, не достатньо просто бути стабільними. Потрібно бути автентичними! Говорячи про це, автори пропонують практики створення цінності, які дають змогу компаніям навчатися на власному досвіді. Кожна людина в компанії, незалежно від того, власник це, чи працівник найнижчої ланки, задається запитанням: "Яким чином можливо вивести бізнес за рамки "виживання" і жити повним життям, яке приносить справжнє задоволення, у турботливій спільноті, у здоровому оточенні, і при цьому отримувати прибуток?"

Книга дуже легко читається. В ній авторам вдалося досягнути майже ідеального поєднання тих речей, які потрібно знати, і того, як це зробити. Ми входимо в нову епоху, тож було б наївним сподіватися, що старі практики все ще працюватимуть у ній. У третій частині, яка розповідає про практичні речі, чесно сказано про приоду випадковості та заплутаність підтримки інновацій, які виникають із хаосу. При цьому тут знайдемо ілюстрацію, як технології можуть перетворитися на інструмент подолання найбільш складних викликів, з якими доводиться стикатися всім нам.

Розповідаючи про тенденції, автори поступово підводять читача до відмінностей між "прибудованою" стабільністю та "вбудованою" стібільністю. Вони переосмислюють ключові компетенції лідерів і менеджерів та говорять про "силу досліджень", яка лежить в основі змін всієї системи, та радикальної залученості всіх працівників у робочий процес.

Якщо говорити коротко "Вбудована стабільність" пропонує бізнес-лідерам набір корисних порад для розуміння реалій сучасного життя та бізнесу, розповідає про те, як досягнути більш високих рівнів результативності, при цьому постійно вдосконалюючи стосунки між оточенням та соціальними системами, життєво необхідними для підтримання репутації та існування.

Ярослав Федорак, за матеріалами management-issues.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
28 березня 2018
Київ
Фейсбук і Інстаграм для бізнесу. Стратегії розвитку бренду і залучення клієнтів в соціальних мережах (Світлана Прохоровська)
28-29 березня 2018
Київ
Оплата за результатом: KPI-мотивація. Від ВИРОБНИЦТВА до РОЗДРОБУ і ДИСТРИБУЦІЇ. Від Директора до лінійного персоналу (Ігор Немировський, Інна Старожукова)
30 березня 2018
Львів
Майстер-клас Радислава Гандапаса «SelfMadeMan: самоменеджмент і самомотивація»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Діяти як переможець, думати як переможецьДіяти як переможець, думати як переможець
Скорость доверия. То, что меняет всеСкорость доверия. То, что меняет все
Правила выдающейся карьерыПравила выдающейся карьеры
Бойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзникаБойся... но действуй! Как превратить страх из врага в союзника
Покажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметилиПокажи свою работу! 10 способов сделать так, чтобы тебя заметили


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)