Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


РЕЦЕНЗІЇ | Книга 3 червня 2011 р.

Вбудована стабільність — Наступна корпоративна перевага

Embedded Sustainability: The Next Big Competitive Advantage

За кілька останніх років сталий розвиток перетворився із просто хорошої бізнес-практики на життєво необхідний елемент бізнес-стратегії. В першу чергу це було пов'язано зі змінами економічного контексту.

Книга Кріса Лесло (Chris Laszlo) та Наді Зексембаєвої (Nadya Zhexembayeva) "Вбудована стабільність" (Embedded Sustainability) розповідає про ключові рушії інновації, практичне мислення та здатність глибоко інтегрувати сталий розвиток у ДНК компанії, щоб виправдати очікування ринку чи розвинути свої ключові сильні сторони.

У світі, де єство визначає репутацію, не достатньо просто бути стабільними. Потрібно бути автентичними! Говорячи про це, автори пропонують практики створення цінності, які дають змогу компаніям навчатися на власному досвіді. Кожна людина в компанії, незалежно від того, власник це, чи працівник найнижчої ланки, задається запитанням: "Яким чином можливо вивести бізнес за рамки "виживання" і жити повним життям, яке приносить справжнє задоволення, у турботливій спільноті, у здоровому оточенні, і при цьому отримувати прибуток?"

Книга дуже легко читається. В ній авторам вдалося досягнути майже ідеального поєднання тих речей, які потрібно знати, і того, як це зробити. Ми входимо в нову епоху, тож було б наївним сподіватися, що старі практики все ще працюватимуть у ній. У третій частині, яка розповідає про практичні речі, чесно сказано про приоду випадковості та заплутаність підтримки інновацій, які виникають із хаосу. При цьому тут знайдемо ілюстрацію, як технології можуть перетворитися на інструмент подолання найбільш складних викликів, з якими доводиться стикатися всім нам.

Розповідаючи про тенденції, автори поступово підводять читача до відмінностей між "прибудованою" стабільністю та "вбудованою" стібільністю. Вони переосмислюють ключові компетенції лідерів і менеджерів та говорять про "силу досліджень", яка лежить в основі змін всієї системи, та радикальної залученості всіх працівників у робочий процес.

Якщо говорити коротко "Вбудована стабільність" пропонує бізнес-лідерам набір корисних порад для розуміння реалій сучасного життя та бізнесу, розповідає про те, як досягнути більш високих рівнів результативності, при цьому постійно вдосконалюючи стосунки між оточенням та соціальними системами, життєво необхідними для підтримання репутації та існування.

Ярослав Федорак, за матеріалами management-issues.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Призвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихииПризвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихии
Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?
Сделай себя сам. Советы для тех, кто хочет оставить свой следСделай себя сам. Советы для тех, кто хочет оставить свой след
Образование против талантаОбразование против таланта
Бла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работаютБла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работают

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)