Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ТЕНДЕНЦІЇ | Обізнаність директорів 14 червня 2006 р.

Що знають члени ради директорів про свої компанії. Дослідження McKinsey

Корпоративні члени ради директорів на сьогодні є більш заглибленими у справи своїх компаній, ніж раніше. І часто (хоча й не завжди) вони є більш обізнаними.

Члени ради директорів стають все більш обізнаними і втягнутими у діяльність компанії, такими стали результати опитування керівників різного рівня проведене McKinsey Quarterly. В попередньому дослідженні, проведеному на початку 2005-го року, директори виказували велике бажання проводити більше часу, розвиваючи таланти, навички та слідкуючи за поточною діяльністю компанії. І очевидно, це їм вдалося — близько двох третин всіх респондентів цьогорічного опитування стверджують, що директори стали більш активними та заглибленими у стратегічні, фінансові та інші сфери корпоративної діяльності своїх компаній (Exhibit 1).

Слід звернути увагу також на те, що генеральні директори, фінансові директори та інші керівники найвищого рівня, які мають найближчий контакт з радою директорів (а часто навіть належать до неї) вважають, що функції ради змінилися не так критично, як про це говорять всі інші. Третина з них вважає, що не сталося взагалі ніяких змін (серед інших виконавців так вважає лише 20%) (Exhibit 2). Окрім того, керівники найвищого рівня не впевнені, що члени ради повністю розуміють стратегію своєї компанії, її фінансове становище та ризики (Exhibit 3). Попри те, що опитування не досліджувало питання такої різниці між відповідями керівників найвищого рівня та звичайних виконавців, можна припустити, що причиною стала впевненість перших, що рада і раніше доволі тісно і активно співпрацювала із компанією. Можливо також, що насправді проблема активної участі директорів у діяльності компанії є швидше риторикою, ніж реальністю.

Проте, керівники всіх рівнів погодилися, що директори стали більш обізнаними в питаннях стратегії, фінансів та ризиків компанії. Минулого року 63% членів ради сказали, що вони мають хороший або повний рівень обізнаності із питаннями ризику їхньої компанії. Цього року вже 75% говорять про те саме. Щодо обізнаності в питаннях стратегії, показник за останній рік зріс із 73% до 84%. Дев'ять із десяти респондентів стверджують, що члени ради повністю розуміють фінансове становище своїх компаній.

Водночас, складається враження, що директори взагалі не працюють над зміною системи компенсації, в якій бонуси залежать від виробництва. Дві третини респондентів стверджують, що їхні компанії не обмежили такі практики за останні 5 років. Компанії Північної Америки змінилися найменше (15%). Система компенсації була найбільше змінена в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (25%) (Exhibit 4).

За матеріалами "What directors know about their companies: A McKinsey Survey", The McKinsey Quarterly (March 2006).


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Вийди за межi. Забудь про успiх — стань видатнимВийди за межi. Забудь про успiх — стань видатним
Стиральная машина для мозгов. Как научиться эффективно управлять своими мыслями и добиваться намеченных целейСтиральная машина для мозгов. Как научиться эффективно управлять своими мыслями и добиваться намеченных целей
Пять правил выдающейся эффективности. Как достигать главных целей без перегрузок и выгоранияПять правил выдающейся эффективности. Как достигать главных целей без перегрузок и выгорания
Капитализм по-китайски. Государство и бизнесКапитализм по-китайски. Государство и бизнес
Личное развитие. Принципы и методы от признанного экспертаЛичное развитие. Принципы и методы от признанного эксперта

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)