ТЕНДЕНЦІЇ | IT 1 листопада 2006 р.

Форум BPM: Більшість компаній не готові до стандартизації

Нове дослідження підтверджує, що увага керівників компаній до проблем стандартизації (розповсюдження правил) у компаніях, зросла за останні шість років. Проте, до сих пір деякі повідомлення не досягають реципієнта. Менше, ніж половина працівників сфери ІТ погодилися, що вони вважають проблему стандартизації "такою, яка потребує цілковитої підтримки управління компанії". У той же час близько 40% респондентів стверджують, що ІТ-спеціалісти їхніх компаній не розуміють регуляційної політики компанії і не можуть впровадити стандартизацію в інформаційні системи компанії.

Дослідження було проведене Форумом BPM (Business Performance Management) під спонсорством AXS-One Inc., постачальника програмних рішень для стандартизації управління. Проект був спрямований на аудит компаній та визначення рівня їх підготовки для впровадження систем стандартизації. Було запропоновано цілий набір рекомендацій для покращення ефективності компаній у цій сфері.

Попри всі міфи, які розгораються навколо інформаційних технологій, більшість компаній не мають розвинутої ІТ-інфраструктури, не володіють правилами та не мають готових процесів, які б дали змогу впровадити стандартизацію. Як результат — ці компанії не готові до серйозного аудиту чи вимоги дати звіт про свою діяльність з боку регулятора.

Великі імениті компанії мають тенденцію до тверджень, що зі стандартизацією у них все гаразд. Проте, ми можемо бачити, що на ділі це зовсім не так. Більшість компаній не мають всеохопного контролю над інформацією, яка циркулює по їхніх інформаційних системах.

Майже половина (47,3%) всіх керівників вищих ланок погоджуються, що їхні компанії не справляються із архівацією та управлінням інформацією, яка перебуває у електронному вигляді.

35% респондентів взагалі не можуть відповісти на запитання, яка частина їхнього ІТ-бюджету пов'язана із політикою стандартизації. Третина опитаних (33%) призналися, що не мають формальних правил, які б стандартизували управління електронними даними.

При цьому, лише 40% респондентів стверджують, що їхні компанії не мають проблем зі стандартизацією та ефективно справляються із управлінням електронними даними.

Ярослав Федорак, за матеріалами Chief Executive.
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
24 січня 2017
Київ, Український дім
Менеджер і команда. Як створити команду мрії (Максим Батирєв)
24 січня 2017
Київ, Готель «Мир»
Тайм-менеджмент і принципи делегування (Наталія Дегтярьова)
26-27 січня 2017
Київ
Спеціаліст із навчання і розвитку — SpTD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Фокус. Достижение приоритетных целейФокус. Достижение приоритетных целей
Связанные одной сетью. Как на нас влияют люди, которых мы никогда не виделиСвязанные одной сетью. Как на нас влияют люди, которых мы никогда не видели
Война за креатив. Как преодолеть внутренние барьеры и начать творитьВойна за креатив. Как преодолеть внутренние барьеры и начать творить
Не работайте с м*даками. И что делать, если они вокруг васНе работайте с м*даками. И что делать, если они вокруг вас
12 недель в году. Как за 12 недель сделать больше, чем другие успевают за 12 месяцев12 недель в году. Как за 12 недель сделать больше, чем другие успевают за 12 месяцев

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)