ТЕНДЕНЦІЇ | CEO 8 липня 2020 р.

CEO Pulse Survey 2020: лідерство в умовах кризи

Дослідницька компанія Korn Ferry опитала 773 генеральних директорів з усього світу з метою вивчення зростаючих вимог до ролі CEO, прозорості та достовірності в тому, як вони себе поводять, і як вони орієнтуються в густому тумані глобальної кризи.

CEO Pulse Survey 2020: лідерство в умовах кризи

Довіра і прозорість в умовах кризи

Лідери повинні покладатися на гнучкість, прозорість і далекоглядність, особливо в період кризи. На питання про те, як їхні компанії можуть домогтися успіху в поточних обставинах, кожен четвертий CEO сказав, що «першочергова увага приділяється створенню культури довіри та прозорості» і «руйнування ієрархій та підвищення гнучкості». Крім того, третина керівників сказали, що якості, які вони вважають найбільш важливими для їхнього успіху — це бути справжніми (33%) і надихаючими (24%).

«CEO знаходяться під постійним тиском отримання результатів і перетворення свого бізнесу», — говорить Тірні Ремік (Tierney Remick), віце-президент і співголова Ради директорів Korn Ferry. — «Співробітники, клієнти та спільноти шукають лідерства, якому можна довіряти, і лідерства, яке є реальним і справжнім в умовах всієї цієї турбулентності. Зацікавлені сторони хочуть працювати з лідерами, які сміливі, мають візію, приймають інклюзивність і є по-справжньому чесними».

Зростання впливу цифрових технологій

Опитування показало, що 50% керівників компаній з оптимізмом дивляться на те, наскільки їхні співробітники є орієнтованими на цифрові технології. І все ж швидке переключення, яке відчули багато компаній, коли люди почали працювати з дому, показало, що деякі керівники, можливо, були надто впевнені в цифрових можливостях робочої сили: тільки 30% керівників сказали, що діджитал є новою нормальністю, в порівнянні з 21% ІТ-директорів.

«Технології більше не є сферою виключно технологічних компаній», — говорить Ремік. Фактично, 39% генеральних директорів заявили, що використання цифрових інструментів є основною стратегією компанії для підготовки до успіху в умовах зміни робочих місць.

Швидке включення компанії в дію на тлі невідомості

Для багатьох компаній бізнес перетворився зі звичайного в безпрецедентний всього лише за шість тижнів. Криза показала необхідність того, щоб CEO могли працювати в плюс і, при цьому, діяти швидко і стратегічно.

«Ми бачили, як скасовуються засідання і зустрічі, щоб заощадити час», — каже Ремік. — «І зараз ми все ще в тумані. Керівники повинні приймати жорсткі рішення, щоб вижити і пройти через все це. Ніхто не знає, як довго це триватиме і на що буде схоже відновлення».

План дій генерального директора

Негайно:

  • Подвійте ясність спілкування і справжність, аби залучити і підтримати співробітників.
  • Переконайтеся, що весь керівний склад володіє менталітетом "всі наверх!" (all-hands-on-deck), аби швидко можна було на щось спертися і почати рухатися.
  • Слухайте більше; емпатія виявляється диференціатором в умовах кризи.

Середньостроково:

  • Розбийте існуючі ієрархії, щоб створити більш гнучкі команди.
  • Переконайтеся, що впливові команди включають різні думки, досвід і перспективи.
  • Продовжуйте відчувати себе більш комфортно з ідеєю "лідерство в сірому".

Довгостроково:

  • Заплануйте шлях до відновлення, будь то робота з банками, реструктуризація або подвоєння основної сфери діяльності.
  • Подумайте про те, щоб оновити команду вищого керівництва, аби вона краще відповідала новим пріоритетам бізнесу.
  • Зробіть огляд "засвоєних уроків", аби допомогти компанії навчитися з безпрецедентної глобальної кризи.

За матеріалами "CEO Pulse Survey 2020", Korn Ferry.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
5-6 серпня 2021
Київ
Фінанси для нефінансистів
14 серпня — 18 вересня 2021
Київ
Lean IIBLC® — ощадливе виробництво — програма підготовки до іспиту (CGBL®)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Вийди за межi. Забудь про успiх — стань видатнимВийди за межi. Забудь про успiх — стань видатним
Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них: рекомендації колишнього агента ФБРЯк здобути прихильність людей і навчитися впливати на них: рекомендації колишнього агента ФБР
S.U.M.O. (Shut Up, Move on®). Замовкни та працюйS.U.M.O. (Shut Up, Move on®). Замовкни та працюй


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)