БІЗНЕС-ОСВІТА | Рейтинг 12 січня 2023 р.

Найкращі бізнес-школи світу 2023 року за версією CEOWORLD Magazine

Престижне звання найкращої бізнес-школи світу 2023 року, за версією CEOWORLD Magazine, отримала Wharton School. Лондонська бізнес-школа посіла почесне друге місце, а MIT Sloan School of Management — третє.

Гарвардська школа бізнесу в рейтингу 2023 року посіла четверте місце, випередивши Saїd Business School (Oxford Saїd або SBS), тоді як Columbia Business School (CBS) опинилася на шостому місці, а Stanford Graduate School of Business (GSB) — на сьомому.

Загалом, серед десятки найкращих бізнес-шкіл світу восьму, дев’яту та десяту позиції посіли INSEAD, Haas School of Business (Berkeley Haas) та Yale School of Management (також відома як Yale SOM).

У перших топ-20 найбільше представництво має США — 14 бізнес-шкіл. Чотири школи — Великобританія. По одній — Франція і Швейцарія.

Для складання рейтингу використовується низка параметрів, які базуються на рівнях задоволеності окремих студентів, професіоналів галузі та корпоративних рекрутерів.

Найкращі бізнес-школи світу 2023 року за версією CEOWORLD Magazine

Детальні результати та методологія

CEOWORLD Magazine опитав 350 керівників підприємств, випускників, світових впливових бізнес-осіб, професіоналів галузі, викладачів бізнес-шкіл, роботодавців і рекрутерів у 156 країнах та територіях у період із 15 вересня по 22 грудня 2022 року. 10% інтерв’ю були проведені по телефону, 82% — онлайн, а 8% — поштою або віч-на-віч. Усі кількісні інтерв’ю були проведені на конфіденційній основі, не покладаючись на дані, надані установами.

Для формування списку експерти видання збирали інформацію і статистичні дані із загальнодоступних джерел, досліджень та опитувань. Учасникам було запропоновано оцінити заклади за шкалою від 1 («маргінальний») до 100 («видатний») або «не знаю». CEOWORLD Magazine склав рейтинг 500 програм МВА по всьому світу.

Рейтинг базується на семи основних показниках якості та репутації. Загальний бал (100%) — це сума наступних показників:

  1. Академічна репутація
  2. Можливість вступу
  3. Рівень працевлаштування
  4. Відгуки рекрутерів
  5. Спеціалізація
  6. Глобальна репутація та вплив
  7. Річна плата за навчання та збори

Однак, це далеко не повний список; у той же час, перераховані вище установи є «найкращими бізнес-школами світу на 2023 рік» за версією CEOWORLD Magazine, і може існувати безліч інших бізнес-шкіл, які пропонують відмінні програми. Цей рейтинг не має розглядатися як найважливіший аспект при виборі бізнес-школи і є лише одним із елементів, які слід враховувати.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Серійний переможець. 5 дій для створення вашого циклу успіхуСерійний переможець. 5 дій для створення вашого циклу успіху
Можливо все!Можливо все!
Теорія каст і ролейТеорія каст і ролей

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)