ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Загальне управління якістю – шлях до досягнення високого рівня досконалості' (читати статтю) Відгук на статтю 'Загальне управління якістю – шлях до досягнення високого рівня досконалості' (читати статтю)
Автор: ВЧИТЕЛЬ
Дата:   2001-11-30 15:42:15

УСІ БАЖАЮТЬ КУПУВАТИ ТОВАРИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ЗА ДОСТУПНІ КОШТИ.Де ті кошти взяти? Пане авторе,є ще й розуміння"добротний товар".Це вироби з найбільшими показниками визначальних показників якості,що досягаються в межах можливих ресурсів.Згадайте втчизняну класифікацію:вироби з абсолютним,безпечним та оптимальним рівнем якості.TQM-ЦЕ ТІЛЬКИ ТЕОРІЯ, ДО ПРАКТИЧНОГО ВТІЛЕННЯ ЯКОЇ НАМ ЩЕ ДОВГО ЙТИ.

 Re: Відгук на статтю 'Загальне управління якістю – шлях до досягнення високого рівня досконалості' (читати статтю)
Автор: готов учиться всю жизнь
Дата:   2001-12-02 21:24:04

Хотя вопрос обращен и не ко мне, но все же позволю себе заметить следующее: качественный товар - не значит, что его качественные показатели - максимально возможные. Они должны всего лишь соответствовать потребностям и ожиданиям покупателя. А при словосочетании "добротный товар" всплывает в памяти советский ширпотреб - никому не нужные залежалые товары в магазинах :(
И судя по тому, что сегодня прилавки не такие грусные, как 10 лет назад, TQM (вспомним, что эта теория ставит во главе угла клиента и его потребности) для нас не так уж и недостижима :)


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua