ІНСАЙТИ | Лідерство 31 жовтня 2022 р.

Сучасні істини лідерства для сьогоднішніх лідерів

Кейт Нассер (Kate Nasser), коучка з людських навичок (The People Skills Coach™), засновниця і президентка CAS Inc., а також авторка книги «Leading Morale», поділилася сімома істинами сучасного лідерства, які допоможуть вам добре керувати.

Сьогоднішні лідери — як нові, так і досвідчені — досягають успіху, коли дотримуються цих істин сучасного лідерства. На перший погляд вони можуть здаватися очевидними. Проте, коли ви замислюєтесь над деталями, то розумієте, наскільки відданими ви маєте бути, щоб добре керувати.

Сучасні істини лідерства для сьогоднішніх лідерів

Довіра до місцезнаходження

1. Віртуальна робота тут, щоб залишитися. Перевірте свої старі переконання про необхідність бачити людей на роботі, аби знати, що вони працюють. Знайдіть і замініть у вашій організації будь-які приховані упередження щодо віртуальних працівників. Можливо, пандемія COVID-19 і йде на спад, але вона довела, що працівники можуть працювати віртуально. І припиніть називати їх віддаленими працівниками. Адже це ніби натякає, що вони менш важливі, ніж ті, хто працює на реальному робочому місці (не віддалено).

Будуйте довіру. Ваша посада цього не зробить

2. Титули ніколи не будували довіру. У минулому лідери, які віддавали накази, використовували свої титули, щоб домогтися послуху і дотримання вимог. Проте нові покоління не надають цьому великого значення. Вони йдуть і знаходять нову роботу. Будьте лідером, який будує довіру, і спостерігайте за злетом вашої організації. Це одна з найважливіших істин сучасного лідерства.

Стара істина стала однією з сучасних істин лідерства

3. Лінійні керівники (іноді їх називають менеджерами) можуть легко перетворитися з лідерів на тих, хто віддає накази. Чому? Тому що, зосереджуючись на щоденних показниках, вони починають розглядати їх як кінцеву мету. Тому вони кажуть мені, що їм потрібно бути більш суворими з тими, кого вони очолюють, щоб досягти показників. Це неправильно. Вони мають надихати їх. Рекомендація: навчайте лінійних керівників тому, як надихати і вести за собою для досягнення цілей. Виявляйте на ранній стадії будь-яке сповзання в бік віддачі наказів. І, нарешті, переконайтеся, що ви не створюєте цю тенденцію до віддавання наказів тим, що ви їм говорите.

Автентичність не є виправданням заподіяння болю

4. Автентичність має включати фільтрацію і навчання. Невмілі лідери, які не навчаються, часто кажуть: «Я такий, який є». Проте сьогодні, коли ви погоджуєтесь бути лідером, ви говорите, що будете ставитись до людей із повагою. Це про те, як бути чесним, а не тупим. Пам’ятайте, ви керуєте різними людьми. Вчіться і зростайте разом із ними, щоб ставитись до них із повагою.

Сучасні лідерські істини про культуру

5. Культурний інтелект сьогодні має важливе значення. Спадщина і культура людей певним чином формує їхні цінності, стиль спілкування і те, як вони працюють з іншими. Якщо ви хочете добре керувати сьогодні, розвивайте культурний інтелект.

6. Те, як ви керуєте, формує культуру організації. Якщо ви будете надто відстороненими, лінійні керівники і співробітники розвиватимуть будь-яку культуру, яка їм здаватиметься комфортною. У сервісних організаціях це може бути дуже ризиковано. Замість того, щоб мати культуру досконалості обслуговування, ви можете в кінцевому підсумку отримати культуру техніків із транзакцій, які відштовхують клієнтів. Занадто диктаторська культура вашої організації матиме низький моральний дух і високу плинність кадрів. Ця культура обертових дверей може знищити вашу компанію. Розвивайте високий моральний дух, високі досягнення, культуру досконалості обслуговування.

Лідери високого рівня повинні керувати моральним духом

6. Не делегуйте моральний дух. Керуйте моральним духом на кожному рівні. Моральний дух — це не серія мотиваційних заходів. Це не святкування Дня вдячності персоналу. Високий моральний дух — це культура, яка ґрунтується на гідності. І молоді покоління в робочій силі хочуть і очікують на приналежність, мету, повагу і гідність. Керуйте моральним духом, тому що якщо ви цього не робите, ви нікого не очолюєте.

Підсумок

Сучасні істини лідерства можуть допомогти вам подолати віковічні проблеми лідерства. Старі звички і людські схильності можуть мати владу над вами, якщо ви не вирішите керувати по-новому. Використовуйте наведений вище список, щоб керуватися ним.

Ілюстрація: mdi-training.comЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунгляхМудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях
Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіхуНалаштуйся на зміни. Нова психологія успіху
50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)