РЕЦЕНЗІЇ | Книга 20 листопада 2007 р.

Мотивація працівників, орієнтованих на власну вигоду

Motivating the "What's In It For Me" Workforce

Ким би ви не були, ваше положення у ланцюжку поколінь диктує не лише особливості роботи, але й вказує на те, наскільки великий розрив між вами та іншими групами співробітників — старшими та молодшими. І хоча така різниця між молодшим і старшим поколіннями є абсолютно природною і впливає фактично на всі аспекти взаємодії між їх представниками, у середовищі бізнесу нестача порозуміння між юними працівниками та їх старшими колегами може мати непередбачувані негативні наслідки, такі як: руйнація команди, зниження прибутків та погіршення "здоров'я" організації.

У книзі "Мотивація працівників, орієнтованих на власну вигоду" (Motivating the "What's In It for Me?" Workforce) автор Кем Мерстон (Cam Marston) дарує надію на вирішення проблем тих менеджерів, які розчарувалися у можливості знайти спільну мову зі своїми молодшими підлеглими. Він дає дієві поради генеральним директорам, які, відходячи на пенсію, звільняють тепле місце для юних та менш досвідчених працівників. Окрім цього, у книзі знайдуть для себе поради і самі працівники, які навчаться бути водночас і собою, і кращими співробітниками для компанії.

Ярослав Федорак, за матеріалами Business Book Review.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та життіТехнологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті
Під три чорти турботи! Нумо до роботи!Під три чорти турботи! Нумо до роботи!
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіхуПрацюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)