РЕЦЕНЗІЇ | Підприємництво 27 квітня 2020 р.

Малий бізнес: 5 книжок для найкращих результатів

У бізнесі потрібні і знання, і навички, і підприємливість і, звичайно, натхнення. Для того, аби все це активувати, потрібні надійні джерела: досвід успішних підприємців, наукові дослідження та світові бестселери. Все це ви знайдете у добірці порталу Delo.ua.

Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію (Стів Бланк, Боб Дорф)

Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію (Стів Бланк, Боб Дорф)

Спочатку було слово. І те слово було "стартап". Усі великі компанії починаються з вдалої ідеї та розумного її розвитку. Отже, з чого почати? Бізнес-експерт Стів Бланк (Steve Blank), чию методику викладають у таких найбільших університетах світу, як Берклі та Стенфорд, та підприємець Боб Дорф (Bob Dorf) пропонують вам справжній практичний путівник для початківців. З нього ви дізнаєтесь про те, як побудувати бізнес з нуля та вдосконалити бізнес-процеси. Питання й відповіді, схеми, чеклісти, щоб перевірити, чи запрацює ваша ідея, знайти потенційних клієнтів для стартапу та навчитися просувати свій продукт як офлайн, так і онлайн.

Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також) (Метт Воткінсон)

Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (і у вашому також) (Метт Воткінсон)

"Або пан, або пропав" — такі ситуації зустрічаються повсякчас, в тому числі у бізнесі. Правильне рішення — запорука успіху справи, добробуту родини і власного зростання. Якби ж знати, яке рішення вірне! Опанувати мистецтво правильного вибору — цілком можливо. Ґрід-матриця — революційна система, яка є міцним психологічним фундаментом та надійним інструментом у прийнятті рішень щодо будь-яких аспектів діяльності підприємства: оцінки та покращення товарів та послуг; зменшення стратегічних ризиків та передбачення довготермінових наслідків ваших дій; відчуття кон’юнктури ринку та використання її на власну користь; визначення першопричини викликів, які постають перед вашим бізнесом; налагодження ефективної співпраці між підрозділами та командами. Підхід цей годиться і для великих, і для малих підприємств.

Масштабування бізнесу. Покрокова стратегія збільшення прибутків (Верн Гарніш)

Масштабування бізнесу. Покрокова стратегія збільшення прибутків (Верн Гарніш)

Зростання бізнесу — не примха. В певний момент компанії або повинні розширюватися, або занепадати. У цій книжці ви знайдете план масштабування вашої справи. Верн Гарніш (Verne Harnish) — засновник і гендиректор міжнародної компанії Gazelles, що займається освітою підприємців. Він пропонує дієвий набір методик, які допоможуть чітко зрозуміти план розвитку вашої компанії, окреслити стратегічні завдання та в результаті відчутно збільшити масштаб підприємства та його прибутки.

Лідерство в стилі Lean. Шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу (Джим Ланкастер)

Лідерство в стилі Lean. Шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу (Джим Ланкастер)

Читаємо історію успіху блискучого лідера. Джим Ланкастер (Jim Lancaster) — засновник Lantech.com, який сповідує головний принцип нового лідерського стилю. Завдяки цьому принципу йому вдалося вивести компанію на новий рівень розвитку, досягти доти небаченої прибутковості та забезпечити своєму бізнесу перші позиції на ринку. Ви можете зробити те саме! Автор детально описує необхідні кроки, ілюструючи їх прикладами з життя власної компанії — так, наче проводить екскурсію нею. Книжка "Лідерство в стилі LEAN" вийшла як спільний проект K.Fund та Лін Інституту України під науковою редакцією президента Інституту Сергія Комберянова.

10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні (Олег Криштопа, Христина Бурдим)

10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні (Олег Криштопа, Христина Бурдим)

За прикладами успішності далеко ходити не треба. В Україні є зразково успішні підприємства, з досвідом яких пропонують познайомитись автори цього видання. Подивимось, хто у нас там у хедлайнерах? Мережа "23 Ресторани", Rosa, Ugears, Varvar, Vovk, Woodwerk, Коник, Покутська кераміка і Taplap, Селиська сироварня". А ще у видавництва "Discursus" вийшла книжка "10 успішних українських брендів" — і там теж багато натхнення!ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунгляхМудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях
Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесіМистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі
Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішностіЕмоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)