РЕЦЕНЗІЇ | Книга 25 липня 2008 р.

Правда про найом найкращих

The Truth About Hiring the Best

Талант має значення! Ніхто не буде заперечувати цієї простої істини. Але зазвичай компаніям надзвичайно складно отримати тих талановитих працівників, яких вони потребують. Книга Кеті Фйок (Cathy Fyock) "Правда про найом найкращих" (The Truth About Hiring the Best) пропонує чіткі, практичні і дієві поради, які допоможуть роботодавцям наймати найталановитіших. Ідеї, висловлені у книзі, є логічними та базуються на тривалих дослідженнях. А сама книга — чудова знахідка для кожного, хто переймається рекрутингом.

Ви можете думати, що ви знаєте все про рекрутинг до тих пір, поки не прочитаєте книгу Кеті. Всього на 224 сторінках авторка відкриває 53 "правди" про світ управління персоналом, а також пропонує дієві практики для досягнення найкращого результату.

Авторка чудово розуміє, що не існує ніякої "чарівної кнопки", натиснувши на яку можна було б вирішити проблеми персоналу. Вона знає "правду", яка багатьом може видатися "гіркою": сучасний низький рівень безробіття та тенденції виходу на пенсію покоління бейбі-бумерів рано чи пізно спричинять серйозні проблеми для роботодавців.

Успішність бізнесу залежить від успішності рекрутингової практики. Роботодавцям давно вже час це затямити! Тільки навчившись визначати найкращі джерела талантів, мотивувати талановитих співробітників працювати у компанії та даючи їм змогу професійно розвиватися — можна побудувати успішну стратегію управління персоналом.

Залучення найкращих людей — завдання далеко не з простих. А стратегія успішного управління персоналом — далеко не очевидна. Щоб досягнути мети, слід насамперед визначити, кого компанія вважатиме найкращими, потім знайти способи достукатися до цих людей і нарешті — відповісти на головне запитання — як утримати цих людей у компанії.

Управління персоналом — це завдання не лише одного HR-відділу. Це процес, від якого значною мірою залежить доля та майбутнє всієї компанії.

Ярослав Федорак, за матеріалами 800 CEO Read.com.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Рік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнигаРік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнига
Кради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiстьКради як митець. Креативнi «фiшки», про якi тобi нiхто не розповiсть
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до метиКрок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)