РЕЦЕНЗІЇ | Книга 3 грудня 2012 р.

Що значить керувати, пам'ятаючи про візію

Leading So People Will Follow

Суть далекоглядності в бізнесі полягає не просто у вмінні передбачати можливе успішне майбутнє, а у вмінні доносити його до тих, хто вас оточує, при чому робити це натхненно і переконливо.

Нас притягують лідери, які доносять можливе майбутнє таким чином, що воно починає нас надихати. Більше того, воно дає нам надію та відчуття цілі.

Людям потрібні лідери, які здатні заглянути за рамки сьогодення. Вони хочуть відчувати, що існує певний великий план, що допоможе пройти через усі короткострокові випробування та подолати перешкоди.

Окрім цього, люди повинні вірити, що далекоглядність лідера базується на глибокому відчутті того, що необхідне, правильне і буде мати позитивні наслідки як для бізнесу, так і для команди. Ми хочемо відчувати, що візія нашого лідера фокусується на загальному "добрі" і групові інтереси для нього не менш важливі, ніж його власні. Коли співробітники компанії сприймають візію, їхнє внутрішнє чуття підказує "так, ми також хочемо рухатися в цьому напрямку".

Чітка та переконлива візія може призвести до виняткових результатів. Вона надає фокусу рішенням та діям співробітників, а також створює відчуття "племені", яке для більшості людей є необхідним та надзвичайно мотивуючим.

Але як же досягнути такої бажаної для лідера далекоглядності? Відповідь на це запитання намагається дати Еріка Андерсен (Erika Andersen) у своїй новій книзі "Керуйте так, щоб люди йшли за вами" (Leading So People Will Follow). На сторінках книги Еріка досліджує шість якостей лідера, які надихають послідовників повністю його підтримувати.

Використовуючи систему, створену Ерікою, нові лідери, як, втім, і ветерани сфери управління, зможуть підвищити свою здатність до лідерства, стимулювати лояльність, залученість та результати.

Крок за кроком Андерсен розповідає про шість ключових атрибутів (далекоглядність, пристрасть, відвага, мудрість, щедрість та чесність) і найголовніше — дає лідерам інструменти для розвитку відповідних навичок.

Інноваційна книжка Еріки Андерсен пропонує практичні поради для вибудування навичок і дозволяє стати лідером, за яким справді захочуть йти колеги та підлеглі.

Ярослав Федорак, за матеріалами Fast Company.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Під три чорти турботи! Нумо до роботи!Під три чорти турботи! Нумо до роботи!
Емоційний успіхЕмоційний успіх
Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та життіТехнологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)