Видавництво книжок в Україні

Видавництво книжок в УкраїніА Ви любите читати книжки?
Я люблю. Завдяки великій кількості відряджень вдається читати багато і часто 🙂 В дорозі, звичайно. Книги заспокоюють, розслаблюють, повчають, розвивають образне мислення, дають нові ідеї, розважають, присипляють, радують, розчаровують і багато чого іншого. Ось уже не одне сторіччя гарна книжка – це не просто книжка, а бізнес. Про це й піде мова у відеопості.

Що ж таке книжковий (видавничий) бізнес в Україні?

Виявляється, книги в Україні дорожчають. Напевно, інфляція? Або ні? … Про це більш детальніше дивіться в наступному фрагменті.


Российские книги на 20% дешевле украинских

Також, виявляється, книги в Україні читають мало, що безпосередньо впливає на малі тиражі.


Книги в Украине не для кого продавать?

Якщо Ви все ж вирішили зайнятися книговиданням в Україні, то для Вас радісна новина. Яка? Величезний потенціал росту ринку. У 2007-му році лише 30% українців купили хоча б одну книгу. Але є й погана новина. Яка? Дивіться відео – самі дізнаєтеся 🙂


Украинские издательства – не хозяева на отечественном рынке

На Вашому місці, після перегляду всієї цієї інформації я б з великою ймовірністю впав у депресію. Незрозуміло взагалі, як книги потрапляють до книгарень та до нас. Поміркуйте самі – підвищення цін, маленькі тиражі, відсутність державної підтримки, відсутність книжкових магазинів. Дійсно стає сумно від усього цього. А може наша держава настільки прогресивна, що вірить в те, що українці качають книги з інтернету? Теж навряд чи.
Хоча є й такі книги, що і з інтернету качати не будеш, не те що купувати. Чому? Дивіться далі.

 • Garkin

  Опять крик литераторов.
  Читают у нас не так уж и мало (заходим на "Петровку" и наблюдаем количество людей).
  Скачивают наверно ещё больше (на шару, у пиратов 😉 ).
  Да, всё больше русскоязычной литературы.

  Но… у нас есть аналоги СамИздата ? А множество авторов оттуда потом печатаются. Да, в основном печатается фентэзи и фантастика, но почему у нас нельзя таким образом помогать как начинающим украинским писателям, так и издательствам?

  У нас есть ИНет сайты, которые продавали бы е-буки на украинском языке?
  Да, ИНет магазины не самая прибыльная вещь (может быть даже убыточная), но издательствам я так понимаю терять нечего.

  Хотите популяризовать украинскую литературу?
  Примите закон о оцифровке всех украинских книг, от выпуска которых прошло более 5 (в США двух) лет. И выложите их в свободный доступ! По сравнению с Россией будем намного более прогрессивными.
  В комплекте того же ЛБука идёт сборни

 • Garkin

  До речі.
  Хочу подякувати сайту http://www.management.com.ua/ – ви робите дуже велику і гарну справу, і допомагаєте українським працівникам не тільки покращувати професійні навички знання української мови, але й надаєте матеріали українською мовою.

  Дякую за Вашу роботу!

 • Анонім

  2Garkin:
  Дякую Вам за теплі слова.