Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ПОДІЇ | Гастролі гуру

Ідіт Бітон поділилася секретами інноваційного мислення з українськими управлінцями

Автор: Ярослав Федорак, редактор Менеджмент.com.ua

Початок грудня ознаменувався цікавою подією для українських управлінців — про секрети інноваційності їм розповіла представник стратегічних сесій та проектів, віце-президент з маркетингу компанії SIT (Systematic Inventive Thinking) Ідіт Бітон (Idit Biton). Дводенний майстер-клас, організований компаніїю IdeasFirst, зібрав близько 100 топ-менеджерів, власників компаній, креативних людей та всіх, хто шукає нових підходів до розвитку своїх продуктів.

Ідіт Бітон (Idit Biton)
Ідіт Бітон
(Idit Biton)
Протягом двох днів учасники мали змогу не лише ознайомитися з досвідом та інструментими, розробленими SIT, але й спробувати багато з них на практиці. На відміну від численних подібних подій, які опираються переважно на лекційний формат, програма майстер-класу "Секрети інноваційного мислення" була щільно наповнена практичними заняттями та кейсами. А другий день події — повністю присвячений індивідуальним консультаціям. Відвідувачам не дали стати пасивними слухачами, постійно залучаючи їх до активної участі в тому, що відбувається.

Вже з перших хвилин майстер-класу Ідіт Бітон спробувала вивести учасників за рамки їхньої власної "зони комфорту", запропонувавши покинути звичні місця біля колег та знайомих, і знайти незнайому людину в залі для того, щоб надалі працювати над креативними завданнями разом.

Основна концепція, яку намагалася донести Ідіт Бітон у рамках майстер-класу, полягала в тому, що інновації — це не випадковий результат хаотичних дій чи не менш хаотичного брейнштормінгу, а наслідок продуманого використання системних інструментів. Ключове завдання методології SIT — досягнути повторюваності і прогнозованості результатів. Адже інновації — це не випадковість, а закономірність.

Саме з такими інструментами інновацій Ідіт Бітон знайомила українських управлінців. У рамках майстер-класу вона розповіла про п'ять моделей креативності:

  1. Віднімання (вирахування). Віднімання компонентів продукту, які вважаються основними. Наприклад безногий стілець. На перший погляд подібний підхід руйнує продукт, але практика показує, що саме він часто призводить до створення нових продуктів.

  2. Об'єднання задач. Визначення нових задач для наявного елемента продукта (наприклад, нитка розморожування на вітровому склі автомобіля може також слугувати радіоантеною, а ручка зубної щітки — тюбиком для зубної пасти).

  3. Примноження. Копіювання (множення) існуючого компонента продукта і його подальша доробка якимось важливим способом — "якісна зміна". Наприклад — друге лезо у бритві.

  4. Ділення/Розподіл. Розподіл продукта та/чи його компонентів на складові у відповідності до його функцій (додаючи варіанти вибору).

  5. Залежність від якостей продукта. Створення відношення залежності між продуктом та оточенням (наприклад, зміна кольору при дії температури тощо).

Систематичний підхід до креативності та інновацій — це одне з ключових джерел до пошуку нових ідей, яке має для компаній не менше значення, ніж вивчення конкурентів, маркетингові дослідження та нові технології. Ідіт Бітон закликала українських управлінців більше часу приділяти вивченню наявних продуктів та розподілу їх на компоненти для подальшої креативної діяльності, замість того, щоб намагатися створити інновації хаотично, не маючи жодної основи.

Посилання по темі:


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Как оказывать влияние. Новый стиль управленияКак оказывать влияние. Новый стиль управления
К черту все! Берись и делай!К черту все! Берись и делай!
Эссенциализм. Путь к простотеЭссенциализм. Путь к простоте
Игнорируй всех, или Как стать креативнымИгнорируй всех, или Как стать креативным
Жесткий тайм-менеджмент. Возьмите свою жизнь под контрольЖесткий тайм-менеджмент. Возьмите свою жизнь под контроль

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)