ПОДІЇ | Post Factum

UDIVI — конференція з інтернет-маркетингу з претензією на головну подію УАнету

Автор: Ярослав Федорак, редактор Менеджмент.com.ua

2-3 грудня у Києві відбулася конференція з інтернет-маркетингу UDIVI, яка позиціонувалася організаторами, як головна подія УАнету. Вона зібрала професіоналів та новачків у сфері інтернет-маркетингу з метою обміну досвідом та створення платформи для розвитку нових можливостей галузі. Загальну кількість учасників конференції було доволі складно оцінити, оскільки доповіді були розділені на чотири секції і відвідувачі самостійно вибирали, куди їм піти, але за різними оцінками конференцію за два дні відвідало близько 400 учасників.

Доповіді були розділені на чотири паралельні потоки:

  • програма "Інтернет-маркетинг";
  • професійна програма;
  • програма "Web 2.0";
  • майстер-класи керівників успішно реалізованих стартапів.

Окрім того організатори запропонували учасникам дві панелні дискусії та серію круглих столів.

Мені вдалося потрапити на секцію "Інтернет-маркетинг", де Марія Бородай, керівник PR-служби Intel Ukraine, розповідала про нові медіа, намагаючись дати відповідь на запитання, чи зуміють вони повністю замінити традиційні. В рамках її доповіді слухачі почули, що кожного дня у світі продається більше 1 мільйона комп'ютерів, що станом на 2020 рік до Інтернету буде підключено більше 4 мільярдів користувачів та що компаніям потрібно приділяти значну увагу розвитку власних брендів в Інтернеті. Яким чином це зробити і наскільки ефективною може бути така діяльність, Марія розповіла на прикладі власних починань та проектів Intel Ukraine.

Олег Головних, маркетинг-директор компанії Connect.ua, запропонував учасникам відмовитися від соціальних мереж і почати зосереджуватися на конкретних цілях, замість того, щоб намагатися досягнути всього і зразу. Він представив аудиторії унікальні розробки компанії, в якій працює, наголошуючи, що ефективне просування в Інтернеті сьогодні відбувається практично виключно за допомогою нестандартного просування, яке неможливо у традиційних соціальних мережах. Окрім цього, Олег представив декілька кейсів нестандартного просування, яке пропонується в рамках соціальної мережі Connect.ua.

Доволі цікавою виявилася доповідь Олександра Архіпова, провідного спеціаліста з управління розвитку платіжних технологій ПриватБанку. Він умовно поділив сучасний Інтернет на два типи: дикий (пошуковики) та структурований (соціальні мережі) — та розповів про створення інтернет-магазинів за допомогою технологій Facebook.

Олександр пояснив, чому в інтернет-магазині важливо не тільки і не стільки наявність власного сайту, скільки доступність технологій та підтримка різноманітних платежів, а також простота у використанні. Всі ці елементи пропонуються соціальною мережею Facebook. І навіть більше того — соціальні мережі мають значну перевагу над автономними сайтами інтернет-магазинів — у них на повну ефективність діє система рекомендацій.

Основною проблемою конференції, як на мене, була невідповідність рівня доповідей рівню аудиторії. Так вже повелося, що на конференції, які стосуються інтернет-маркетингу, заведено ходити молодим та активним спеціалістам, які іноді розуміються в темі краще, ніж доповідачі. Натомість, багато доповідей конференції UDIVI були орієнтовані на абсолютний початковий рівень.

Не дуже зручним було і місце проведення конференції — санаторний комплекс Пуща Озерна під Києвом. Чудове і красиве місце перетворилося на справжню проблему для учасників через складні погодні умови (особливо першого дня). Саме через раптове похолодання до конференції не доїхали не тільки 25-30% учасників, але й багато доповідачів.

Загалом же конференція пройшла на середньому рівні. Її врятувала наявність деяких хороших експертів-доповідачів та цікаве кулуарне спілкування.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
9-10 квітня 2020
Київ
Мегатренди 2030. Нова роль керівника майбутнього
11-12 квітня 2020
Київ
Категорійний менеджмент 4.0. Нові практики впровадження
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікаціїНетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації
ПрокрастинаціяПрокрастинація
Шлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собоюШлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собою


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)