КОМЕНТАРІ | Успіх 18 грудня 2013 р.

Вісім звичок по-справжньому успішних людей

Що варто врахувати, аби розчарувань на шляху до успіху було якнайменше? Відомий автор і консультант Кевін Даум (Kevin Daum)1 намагається дати відповідь на це питання, пропонуючи вісім підходів, які допоможуть, на його думку, впевненіше маневрувати серед життєвих перипетій.

Кевін Даум (Kevin Daum)
Кевін Даум
(Kevin Daum)
Хоча більшість людей і заявляють про те, що прагнуть успіху, далеко не кожний готовий для цього докладати зусиль та напружувати мозок. Тому й пропускають можливості, які час від часу трапляються на шляху. Натомість по-справжньому успішним людям притаманна неймовірні дисциплінованість та фокусування на досягненні бажаних цілей. Ось вісім підходів, які допоможуть вам впевненіше маневрувати серед життєвих перипетій.

1. Не зациклюйтесь на матеріальних благах

Звісно, гарні машини та будинки — це дуже добре. Проте багато хто бездумно фокусує зусилля не на досягненні стійкого успіху, а на його побічних продуктах. Визначить розумний перелік ваших матеріальних потреб. Тоді ви зможете насолоджуватися перевагами успіху, не затягуючи на собі «удавку» з боргів та не даючи стресу вичавлювати з вас усі «життєві соки».

2. Збагачуйте свої знання

Успіх найчастіше відвідує тих, хто вміє та любить навчатися. Що вище ви підніматиметеся сходами успіху, то складніші системи й можливості відкриватимуться перед вами. Вбирайте в себе усю інформацію, яку тільки зможете. Натомість, якщо відчуваєте, що маєте пробіли в знаннях, налагоджуйте контакти з людьми, котрі зможуть допомогти вам їх заповнити.

3. Управляйте очікуваннями людей, з якими контактуєте

Успішні індивідууми як магніти приваблюють до себе інших. Тому їм доводиться дуже ретельно зважувати час, який вони можуть приділяти спілкуванню. Насправді, це дуже непросто: регламентувати часові рамки спілкування з людьми, одночасно даючи їм змогу відчути власну значущість. Отже, визначить: 1) котрі люди для вас важливі; 2) яку цінність кожен з них може витягнути із спілкування з вами. А потім переконайтесь, що вони розуміють ваші часові обмеження та не відчуватимуть особисту образу, якщо ви не можете приділити їм час.

4. Усвідомлюйте власні емоції

Не всі успішні люди врівноважені та спокійні. В них також бувають емоційні зриви. Проте, здебільшого, вони розуміють усі нюанси свого характеру. Тому й вміють зробити так, щоб перепади емоцій не відігравали вирішальну роль у різних ситуаціях. Пізнавайте себе та змушуйте емоції працювати на вашу користь.

5. Подбайте про фізичне здоров’я

Щоб стати щасливим не обов’язково бути моделлю або перемагати у спортивних змаганнях. Втім, гарний стан фізичного здоров’я потребує неабиякої уваги. Якщо ж з тим виникають проблеми, усі ваші плани та задуми можуть піти навкосяка. Продумайте, якого фізичного стану ви хотіли б досягти, а також, що слід зробити, аби це реалізувати.

6. З’ясуйте, що для вас означає духовність

Багато успішних людей, зокрема, Річард Бренсон (Richard Branson) та Уоррен Баффет (Warren Buffett), не придають релігії жодної значущості. Але вони мають чітко сформований погляд на те, яку роль відіграє духовність у їхньому житті. Знайдіть власний спосіб, у який ви змогли б досягти єднання із Всесвітом. Дуже важливо чітко зрозуміти, у чому виражатиметься ваша духовність, та якнайретельніше реалізовувати це у повсякденному житті.

7. Дотримуйтесь правил етики

Істинно успішні люди живуть за правилами — хоча, можливо, це не правила, які встановили інші. Але для таких індивідів надзвичайно важлива послідовність, бо саме вона дозволяє їм зберігати і свій вплив, і стабільність досягнутого. Вони мають власний погляд на те, як функціонує світ, що є основою їхніх переконань щодо того, як треба ставитися до людей. І цю свою філософію вони обстоюватимуть до останнього подиху. Визначить, які етичні принципи для вас найважливіші та чітко доведіть їх до кожної людини з вашого оточення — таким чином, щоб всім було зрозуміло, яка ваша сутність.

8. Сфокусуйтеся на ефективності використання часу

Правильне визначення пріоритетів — один із основних складників успіху. Якщо ви витрачатимете час на малозначущі речі, то ніколи не досягнете своєї вершини. Шукайте можливості робити щось продуктивне, при цьому, отримуючи задоволення та навчаючись чогось нового. Невдовзі ви самі здивуєтеся — скільки вільних годин у вас несподівано з’явиться.

І останнє, по-справжньому успішні люди не проживають своє життя «за замовчуванням» — вони його конструюють. Тому, якщо ви прагнете бути одним із них, знайдіть час та сили на те, щоб сформулювати план бажаного для вас майбутнього.

За матеріалами "8 Things Really Successful People Do", Business Insider.


    1 Кевін Даум (Kevin Daum), зокрема, є автором таких книг, як Video Marketing For Dummies («Відеомаркетинг для "чайників"»), «What the Banks Won’t Tell You» ( «Чого вам ніколи не скажуть банки») та «Green Sense» («Зелене відчуття») — цій книзі присуджено нагороду Американського товариства журналістів і авторів (ASJA)


comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
29 вересня — 1 жовтня 2021
Київ
Моделювання бізнес-процесів у BPMN 2.0
6-7 жовтня 2021
Київ
LEAN інструменти для впровадження ощадливих технологій. Візит на AeroStar
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і карєриПринцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і карєри
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бутиПеремикайся. Стань тим, ким хочеш бути


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)