КОМЕНТАРІ | Командна співпраця 12 березня 2012 р.

Дозвольте своїй команді розповісти про те, що їй потрібно

Вейн Тармел (Wayne Turmel), засновник Greatwebmeetings.com, а також промовець та письменник, розповідає про те, як налагодити співпрацю віддаленої команди.

Вейн Тармел (Wayne Turmel)
Вейн Тармел
(Wayne Turmel)
Один із найбільших парадоксів управління віддаленими проектами та функціональними командами полягає в тому, що всі учасники розуміють, що для ефективної роботи їм необхідно ділитися максимальною кількістю інформації та застосовувати всі доступні технології. Втім, більшість керівників досі чинять цьому супротив.

Люди починають застосовувати нові технології грунтуючись на великій кількості різних факторів: які функції виконують ці технології, наскільки просто їх засвоїти, чи достатньо легко вони інтегруються в наявну систему. Але, як би там не було, впровадження нових технологій чи програмного забезпечення завжди стикається із супротивом.

Як же спонукати свою команду позитивно сприйняти технологічні зміни?

  1. Запитайте у команди, що їм потрібно для ефективного виконання своєї роботи? А це, в свою чергу, означає необхідність групової дискусії щодо сприйняття їхніх функцій. Спробуйте ідентифікувати, яким ваша команда бачить ідеальне робоче місце.

  2. Запитайте, що ваші співробітники використовували в минулому і які із їхніх технологій продемонстрували найкращий результат. Існує висока ймовірність, що деякі з учасників команди вже працювали з дуже ефективними інструментами в минулому і можуть посприяти їх інтеграції у вашій компанії. Окрім того, самі співробітники в питаннях технологій набагато більше довірятимуть своєму колезі, ніж керівнику.

  3. У першу чергу функціональність, а потім — продукт. Замість того, щоб вибирати технологію, а потім думати, як пристосувати її для ваших потреб, слід спершу чітко визначити, які завдання вам потрібно виконувати, а потім підібрати технології, які ідеально справлятимуться з поставленими завданнями.

  4. Дозвольте команді самостійно встановлювати очікування та звітність. Учасники команди спостерігають за тим, які технології використовують їхні колеги і переймають досвід. Дозвольте цьому факторові зіграти на вашу користь. Якщо команда погодилася з умовами плану, тоді набагато простіше спонукати людей до звітності. Але завжди краще, щоб цей план створювався за активної участі самої команди, а не "нав'язувався" їм зверху.

За матеріалами "Let your team tell you what they need", management-issues.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
6 березня 2017
Дніпро, Культурно-діловий центр "Менора"
Маркетинг без бюджету (Ігор Манн)
6 березня 2017
Київ, Готель «Мир»
Маркетинг без бюджету, або Як вивести бізнес на дорогу успіху (Микола Клінков)
14-18 березня 2017
Київ
Спеціаліст із пільг, компенсацій і розвитку — SpCBD (Оксана Кондратенко)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
На пике возможностей. Правила эффективности профессионаловНа пике возможностей. Правила эффективности профессионалов
Эффективность на работе. Держать фокус. Управлять своей энергией. Добиваться выдающихся целейЭффективность на работе. Держать фокус. Управлять своей энергией. Добиваться выдающихся целей
Тайм-менеджмент по Брайану Трейси. Как заставить время работать на васТайм-менеджмент по Брайану Трейси. Как заставить время работать на вас
Искусство влияния. Убеждение без манипуляцийИскусство влияния. Убеждение без манипуляций
Бизнес в стиле фанк. Капитал пляшет под дудку талантаБизнес в стиле фанк. Капитал пляшет под дудку таланта


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)