назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Лідерство ::

Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером

Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером

КУПИТИ КНИГУ - Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером


КУПИТИ КНИГУ «Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером
Автор(и): Іцхак Адізес
Видавництво: "Наш Формат", — 2018

Опис:
Оригінал (англ.): "Leading the Leaders: How to Enrich Your Style of Management and Handle People Whose Style is Different From Yours" by Ichak Kalderon Adizes

Єдиний спосіб ефективно керувати людьми — це випрацювати стиль спілкування, який знаходитиме відгук у ваших співрозмовників. Проблема лише в тому, що всі люди різні. І хоча кардинально змінити свою вдачу неможливо, однак кожен лідер може засвоїти навички, що допоможуть порозумітися з колегами, переконаний експерт у сфері лідерства та менеджменту Іцхак Адізес.

Різні люди організовують і планують свою роботу по-різному. Іцхак Адізес закликає сприйняти це як даність і намагатися максимально використати сильні сторони кожного працівника. Водночас автор закликає зрозуміти й власний стиль та проаналізувати, яким чином ваша поведінка впливає на співробітників. Якщо ви знатимете свої слабкі сторони, то зможете їх покращити.

Книжка допоможе вам посилити свій менеджерський стиль, а також навчить створювати команди, де різні за стилем роботи менеджери працюють ефективно разом

Чому ця книжка

У цій книжці Адізес дає рекомендації, як оцінити власний стиль управління, зробити його гнучкішим, навчитися успішно співпрацювати з іншими попри те, що їхній стиль відрізняється від вашого, та створити взаємодоповнювальну команду.

Для кого книжка

Для всіх, хто працює з людьми, менеджерів різних рівнів, керівників.

Книга видана також російською — "Развитие лидеров. Как понять свой стиль управления и эффективно общаться с носителями иных стилей"


ЦИТАТИ ˅

Про поєднання ролей

Усі ми знаємо менеджерів, які блискуче складають плани и народжують ідеі, а от стежити за іхнім точним упровадженням у них виходить набагато гірше. Ми також знаємо чуиних, емпатичних людеи, які вміють дуже добре інтегрувати, однак неспроможні на жорсткі рішення. Пояснення дуже просте: ці чотири ролі не є несумісними, однак вони не поєднуються в короткіи перспективі, а отже, взаємно пригнічують одна одну.

Про хороших управлінців

Бути хорошим управлінцем означає вміти не погоджуватися, не викликаючи роздратування. У жартівливіи формі я це формулюю так: хорошого управлінця можна розпізнати за глибиною шрамів на язиці.


Про автора:

Іцхак Адізес (Ichak Adizes) — засновник і директор міжнародної консалтингової компанії «Інститут Адізеса», яка має філії в 15 країнах, у тому числі й Україні. Уже понад 40 років удосконалює та викладає власну методику, яка допомагає як комерційним, так і некомерційним компаніям ставати лідерами у своїх ґалузях. Адізес є автором 20 книжок, перекладених 26 мовами.


Зміст:
 • Передмова

 • Розділ 1. Що таке менеджмент?
 • Розділ 2. Стилі менеджменту
 • Розділ 3. Стилі неефективного менеджменту
 • Розділ 4. Рекомендації для стилю (P)
 • Розділ 5. Рекомендації для спілю (pAei)
 • Розділ 6. Рекомендації для спілів (paEi) та (PaEi)
 • Розділ 7. Рекомендації для стилю (paeI)
 • Розділ 8. Порівняння управлінських стилів
 • Розділ 9. Як поводитися з іншими
 • Розділ 10. Рекомендації щодо того, як поводитися з іншими

 • Післямова
 • Подяки
 • Примітки
 • Бібліографія
 • Про Іцхака Адізеса
 • Про Інститут Адізеса


ВІДГУКИ ˅
"Адізес прекрасно пояснює, чому та як одним організаціям вдається блискуче функціонувати, а іншим — ні". — Денніс Алтер, гендиректор Advanta Corporation

* * *

"Більш ніж чвертьвіковий досвід Іцхака Адізеса в сфері трансформації організацій став для нього джерелом унікальних знань та управлінської майстерності. Ними він щедро ділиться на сторінках своєї книжки «Командне лідерство», розкриваючи саму суть того, що означає результативно управляти людьми й вести їх за собою". — Ентоні Роббінс, автор книжок «Пробуди в собі велетня» та «Могутність без меж»


Фрагменти:


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Іцхак Адізес):
НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua