ІНСАЙТИ | Розвиток бізнесу 23 січня 2013 р.

Чим насправді є розвиток бізнесу?

Скотт Поллак (Scott Pollack), письменник, лектор та викладач у сфері бізнесу, дає відповідь на непросте запитання, чим насправді є розвиток бізнесу і чим він не є.

Скотт Поллак (Scott Pollack)
Скотт Поллак
(Scott Pollack)
"Я займаюся розвитком бізнесу", — ці амбітні слова сьогодні все частіше звучать із вуст найрізноманітніших менеджерів. Але спробуйте запитати у них, що означає "розвиток бізнесу" і ви швидше за все отримаєте з десяток різних інтерпретацій. Хтось скаже, що розвиток бізнесу — це продажі, інші стверджуватимуть, що це партнерство, а треті — постійна комунікація.

Працюючи у цій сфері протягом тривалого часу Скотт Поллак створив так звану "Велику Об'єднану Теорію" розвитку бізнесу. Він переконаний, що розвиток бізнесу — це створення довгострокової цінності для організації через клієнтів, ринки та стосунки. Основна суть розвитку бізнесу полягає у зв'язках, які створюються між різними можливостями, і допомагають компанії зростати.

Довгострокова цінність

Кожна компанія може знайти як мінімум кілька способів заробити "швидкі гроші". Але розвиток бізнесу не може базуватися на "швидкому збагаченню", яке зазвичай базується на перемозі одних та програші інших учасників бізнесу. Адже цінність, яка створюється в результаті таких маніпуляцій, дуже швидко зникає. Саме тому розвиток бізнесу базується на довгостроковій цінності, в результаті якої виграють всі партнери, а компанія рухається до довгострокового зростання.

Клієнти

Саме клієнти платять за ваші продукти та сервіси, а отже без них ніякого бізнесу взагалі не буде. Але для ефективного розвитку потрібно пам'ятати, що не кожна людина є природнім клієнтом для вашого бізнесу. Ви повинні чітко знати, на кого орієнтуєтесь.

Ринки

Найпростіший спосіб ідентифікувати ринки — це розмежовувати їх за географічним принципом. Але клієнти також "існують" у ринках, які визначаються демографічними показниками, стилем життя та купівельною спроможністю. Ідентифікація можливостей виходу на нові ринки — один із найефективніших інструментів розкриття довгострокової цінності.

Стосунки

Так само, як планети залежать від гравітації, яка не дає їм зійти з орбіти, будь-який успішний бізнес залежить від ефективних і міцних стосунків між його учасниками. Стосунки з партнерами, клієнтами, працівниками, постачальниками, медіа та всіма іншими — це фактор, який часто визначає, чи будуть успішними зусилля, витрачені на розвиток бізнесу.

За матеріалами "What, Exactly, Is Business Development?", Forbes.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіхуПрацюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
Максимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалуМаксимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованого потенціалу
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)